וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ריטליקס נבחרה לספק תוכנה לענקית הסיטונאות האמריקאית קוסטקו

26.3.2001 / 12:04

תתקין את תוכנת StoreLine Fuel ב-152 סניפי קוסטקו ברחבי ארה"ב עד סוף הרבעון השלישי

ליאור כגן
ltpgt
חברת ריטליקס חתמה על הסכם עם תאגיד קוסטקו האמריקאי (Costco Wholesale Corporation) להתקנת תוכנת StoreLine Fuel ב-152 סניפיה בארה"ב.
lt/pgt

ltpgt
קוסטקו היא מפעילת מחסני המכר הסיטונאיים הגדולה בארה"ב. החברה מפעילה יותר מ-350 חנויות ברחבי העולם, המשרתות יותר מ-30 מיליון חברי מועדון בארה"ב, קנדה, יפאן, מקסיקו, דרום קוריאה ואנגליה - לרוב תחת השם Costco Wholesale. מחסני המכר מיועדים לסייע לעסקים קטנים ובינוניים להוזיל עלויות בקניית סחורה למכירה חוזרת ולשימוש עסקי יומיומי.
lt/pgt

ltpgt
בכל סניף של קוסטקו מותקנות 16-12 משאבות דלק שמופעלות בשירות עצמי, ולחברה נדרשה מערכת שמסוגלת לטפל ביותר מ-2000 עסקות ביום ומציעה רמה גבוהה של הטמעה וקישוריות. מערכות ריטליקס נכנסו לשימוש מלא בחמישה סניפי קוסטקו ב-5 במארס 2001, ועל פי ההסכם יותקנו מערכות StoreLine Fuel ב-152 סניפים עד סוף הרבעון השלישי של 2001.
lt/pgt

ltpgt
לפני חתימת ההסכם ערכה קוסטקו ניסוי יסודי של פתרונות StoreLine של ריטליקס וכן ערכה מחקר נרחב של פתרונות התוכנה שמיושמים אצל קמעונאי דלק גדולים אחרים, הן בארה"ב והן באנגליה.
lt/pgt

ltpgt
פול לתהאם, סמנכ"ל תחום הדלק בקוסטקו: "הספק גבוה חיוני מאוד בעסק שלנו. כשחיפשנו פיתרון, בדקנו את כל מה שהיה זמין בארה"ב ועבד בסביבת עבודה אינטנסיווית. לא היה דבר בנמצא שהיה מסוגל להתמודד בעומס שלנו או שסיפק את הקישוריות שלה נזקקנו. לאחר ביקור ב-Tesco באנגליה והערכת הפיתרון המותקן שם, ריטליקס הפכה במהירה למועמדת המובילה משלוש סיבות: קישוריות, מהירות והספק מקסימלי גבוה".
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully