וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ג'יטרוניקס פיתחה מערכת לביצוע תשלומים מאובטחים באינטרנט בעלות של 3 מיליון שקל

26.3.2001 / 12:14

באמצעות מערכת MPS - Multi Payment Server יבצע הלקוח רכישות באינטרנט מבלי לחשוף פרטים כגון מספר כרטיס האשראי ומספר חשבון בנק

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת ג'יטרוניקס הודיעה כי פיתחה מערכת המאפשרת לבצע תשלומים באינטרנט ברמת אבטחה גבוהה. בפיתוח המערכת והתאמתה לשוק הישראלי הושקעו 3 מיליון שקל.
lt/pgt

ltpgt
באמצעות המערכת של ג'יטרוניקס, הנקראת MPS - Multi Payment Server, יכול הלקוח לבצע רכישות מאובטחות באינטרנט מבלי לחשוף בפני אתר הסחר פרטים רגישים כגון מספר כרטיס האשראי ומספר חשבון בנק.
lt/pgt

ltpgt
המערכת מורכבת משרת ה-MPS המותקן באתר מאובטח כגון בנק, ומרכיב תוכנה המותקן באתר הסחר. בכל פעולת קנייה משתתפים ארבעה גורמים: הלקוח המבקש לרכוש מוצר דרך האינרטנט, אתר הסחר אשר מוכר את המוצר, שרת ה-MPS והגורם האחראי על אישור ביצועה של העסקה.
lt/pgt

ltpgt
האבטחה הגבוהה מושגת באמצעות ניתוק פיסי בין הדפדפן של הקונה לבין אתר הסחר בעת ביצוע התשלום, וחיבור הדפדפן לשרת ה-MPS.
lt/pgt

ltpgt
הניתוק מתאפשר הודות לרכיב התוכנה המותקן באתר הסחר. בעת הקשה על ביצוע התשלום נוצר לינק בין הדפדפן של הקונה לבין שרת ה-MPS (ובמנותק מאתר הסחר), המציג על מסכו של הקונה את אפשרויות התשלום. הקונה יכול לבחור את האפשרות הרצויה לו, ולאחר מכן מועברים נתונים על העסקה בערוץ נפרד אל גורם מאשר. מידע על אישור או אי אישור לעסקה מועבר על ידי ה-MPS אל דפדפן הקונה ובמקביל ובערוץ נפרד אל אתר הסחר.
lt/pgt

ltpgt
המערכת מיועדת לחסוך לאתרי הסחר את הצורך להפעיל מערכת מיוחדת לניהול תשלומים (כרטיסי אשראי, חיובי חשבון וכו') דרך האינטרנט, שהיא יקרה ומורכבת.
lt/pgt

ltpgt
מייק ברגמן, סמנכ"ל שיווק ומנהל פיתוח עסקי בחברת ג'יטרוניקס, מסר כי מערכת ה-MPS הותקנה כפיילוט באחד מן הבנקים הגדולים בישראל, וכי התקנות נוספות של ה-MPS צפויות עד סוף השנה.
lt/pgt

ltpgt
ג'יטרוניקס ישראל הוא סניף בבעלות מלאה של חברת ג'יטרוניקס העולמית, המספקת פתרונות ושירותים בתחומי טכנולוגיית המידע והתקשורת. החברה העולמית נסחרת בבורסה באמסטרדם ומעסיקה 34 אלף עובדים ביותר מ-44 מדינות. החברה פעילה באמצעות סניפים ושותפויות ביותר מ-130 מדינות. מחזור מכירות החברה: מעל 5 מיליארד דולר.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully