וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

טום קלנדרה נזכר להמליץ על קומברס

26.3.2001 / 12:43

כל המניות הישראליות עליהן המליץ קלנדרה בעבר התרסקו ב-90% ויותר

כתב TheMarker.com
ltpgt
האם קובי אלכסנדר צריך להתחיל לדאוג? הפרשן טום קלנדרה ממליץ על מניית קומברס בטור שלו ב-CBS מרקטווץ'. קלנדרה מביא סימוכין מפי האנליסט רובין נזרזדת מסלומון סמית ברני, שאמר כי הפירמה מעריכה כי קרוב ל-70% ממפעילי האלחוט בעולם משתמשים במוצריה של קומברס.
lt/pgt

ltpgt
המלצות קודמות של קלנדרה, דוגמת אינטרנט זהב וקומטאץ' , הגיעו לעברי פי פחת. מה שמסבך את פרשיית קלנדרה והישראליות היא העובדה כי העיתונאי מונה לדירקטוריון של קומטאץ' במהלך מתמיה.
lt/pgt

ltpgt
מספר חברות ישראליות הציגו בשבוע שעבר בתערוכה של סלומון סמית ברני. נזרזדת הוא אנליסט המתמחה בחברות ישראליות, והוא לא נרתע מנפילת מחיר המניה של קומברס לאחר ההצלחה הרבה לה זכתה. "המשקיעים מבינים שמדינה שבה יש יותר מדענים ומהנדסים לנפש
מכל מדינה אחרת בעולם, היא מקור טוב לחברות מובילות בתחומן", אמר האנליסט.
lt/pgt

ltpgt
מניות ישראליות זכו כבר לאזכורים חיוביים בטורו המפורסם של קלנדרה, והצליחו ליהנות מזינוקים דרסטיים, ביניהן אשד רובוטק , לנאופטיקס ואינטרנט זהב .
lt/pgt

ltpgt
למרות שפעמים רבות צוטט קלנדרה כמי שאינו מעריך כי יש לו השפעה כלשהי על השוק, שכן הוא אינו מחווה את דעתו על החברות, אלא משמש פשוט כשליח החברות להעביר מידע לציבור - עצם האזכור בטורו של קלנדרה כבר הספיק בימי וול סטריט העליזים כדי שמניה תטוס בעשרות אחוזים ביום הפרסום.
lt/pgt

ltpgt
באפריל 2000 מינתה קומטאץ' כדירקטור את טום קלנדרה - אותו קלנדרה שסיפק בסוף 1999 במה מכובדת למנהלי קומטאץ', בה זרקו לחלל האוויר אמירות כמו "אנחנו צופים צמיחה של 100% במכירות מרבעון לרבעון" - מה שנראה כעת כחלום ורוד במיוחד, לנוכח העובדה שהסתבר שהחברה כמעט ולא צמחה מרבעון לרבעון בשנת 2000.
lt/pgt

ltpgt
השאלה עכשיו היא אם קומברס צריכה להתחיל לדאוג לנוכח הרקורד של קלנדרה, או שמא הפרשן נזכר במה שאחרים כבר המליצו עליו מזמן?
lth5gt lthrgt
לצפייה בריכוז המלצות האנליסטים לחצו על הלינק "המלצות אנליסטים" שבראש העמוד
lt/pgt

ltpgt
lthrgt
lth5/gt
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully