וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנק ההשקעות אדמונד דה רוטשילד ממליץ להגדיל בהדרגתיות את רכיב מניות הטכנולוגיה בתיק ההשקעות

26.3.2001 / 13:29

זאת לאור ירידות השערים החדות ורמות המחירים הנמוכות של מניות ה-TMT (טכנולוגיה, טלקומוניקציה ומדיה), כפי שעולה מסקירתו העולמית של הבנק לחודש מארס

שירות TheMarker.com
ltpgt
מיקי יעקובי, מנכ"ל אדמונד דה רוטשילד ניהול השקעות, טוען כי התנפצות בועת ההיי-טק יצרה מצב של היעדר יכולת לחזות מגמות. הקבוצה, שהקטינה את רכיב מניות ה-TMT (טכנולוגיה, טלקומוניקציה ומדיה) בתיקי ההשקעות, מגדילה כעת מחדש רכיב זה לאור ירידות השערים החדות ורמות המחירים הנמוכות.
lt/pgt

ltpgt
יעקובי הוסיף כי לאירופה עדיין עדיפות על פני שווקים אחרים במונחים של השקעות גיאוגרפיות. זאת לאור יציבותה היחסית.
ltbrgt
lt/bgtארה"בltbgt
תחזית קודרת לשנת 2001 קידמה את השווקים ובמיוחד את זה של ארה"ב. להערכת כלכלני אדמונד דה רוטשילד התוצר הלאומי הגולמי צפוי לרדת לרמה של 1.7%, בהשוואה ל-5% בשנת 2000.
lt/pgt

ltpgt
למרות זאת, כלכלני הבנק צופים כי הכלכלה קרבה לרמת שפל ממנה צפויה התאוששות במחצית השנייה של שנת 2001. אינדיקטורים חשובים, כמו מדד ציפיות היצרנים (NAPM) ומכירות מכוניות ובתים, מצביעים על התאוששות הזקוקה לאישור נוסף בחודשים הקרובים.
ltbrgt
lt/bgtאירופהltbgt -
התגברות סימני האטה גם באירופה, ובמיוחד בגרמניה - המושפעת מן המומנטום השלילי של המגזר התעשייתי.
lt/pgt

ltpgt
למרות זאת, להערכת כלכלני אדמונד דה רוטשילד, נראה כי הגוש האירופי חזק יותר כיום בהתמודדות בשוק העולמי. הירידה באבטלה ל-8.8%, הקיצוץ במסים וירידת מחירי הנפט, מגבירים את אמונם של כלכלני הבנק כי אירופה תצמח בשיעור של 2.6% בשנת 2001, לעומת צמיחה של 3.5% בשנת 2000.
ltbrgt
lt/bgtאסיהltbgt
יפאן נכנסת לאט למסלול של התאוששות מתונה, בעיקר בסקטור הפרטי שהחל בתהליך התייעלות. אולם גורמים כגון: הסקטור הציבורי, דפלציה ומשברים פוליטיים מעכבים תהליך זה.
lt/pgt

ltpgt
אסיה ללא יפאן ממשיכה להתאושש, ושיעור הצמיחה הצפוי לשנת 2001 הוא 4.1%.
lth5gt lthrgt
לצפייה בריכוז המלצות האנליסטים לחצו על הלינק "המלצות אנליסטים" שבראש העמוד.
lthrgt
lth5/gt
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully