וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מסע הרכישות של צביקה בארינבוים נמשך: רכש 15.7% ממניות חילן טק ב-24 מ' ש' והגדיל החזקתו ל-45%

26.3.2001 / 14:27

רכש את חלקו של מנכ"ל החברה צבי בר-נס; העסקה בוצעה לפי מחיר של 7 שקלים למניה, הגבוה בכ-90% מהמחיר בבורסה

אילן מוסנאים
ltpgt
שבועיים לאחר שהגדיל את החזקתו במניית עורב הנסחרת בבורסה שמעבר לדלפק בארה"ב, ממשיך צביקה בארינבוים, במסע הרכישות והפעם התורנית היא חברת חילן טק הנסחרת בתל אביב ובבורסה שמעבר לדלפק בארה"ב.
lt/pgt

ltpgt
בארינבוים רכש, באמצעות חברת סילברבוים אחזקות שבשליטתו, ממנכ"ל חילן טק, צבי בר-נס, את החזקותיו בחברה (15.7%) בהשקעה של 24 מיליון שקל. העסקה בוצעה לפי מחיר מניה של 7 שקלים, הגבוה בכ-90% ממחירה של חילן טק בבורסה, ובעקבותיה הגיע בארינבוים להחזקה של כ-45% ממניות החברה.
lt/pgt

ltpgt
חילן טק, שפעילותה הוכנסה לתוך השלד הבורסאי של העיתון העסקי טלגרף, עוסקת במתן שירותי מחשב לניהול משאבי אנוש ושכר וכן איסוף, ניתוח ועיבוד נתוני נוכחות עובדים. כמו כן, עוסקת החברה ביישום והטמעה של תוכנות לוטוס נוטס ובנוסף, פועלת בתחום הארכיבאות האופטית וההדמיה.
lt/pgt

ltpgt
חברת סילברבוים, שבשליטת בארינבוים, משמשת כיום כחברת אחזקות והשקעות פרטית ולה שליטה בשלוש חברות ציבוריות: עורב ורובומטיקס הנסחרות בארה"ב בבורסה מעבר לדלפק. כמו כן, החברה היא הבעלים של חברת חילן טק. סילברבוים מחזיקה במספר חברות היי-טק ומפעלי תעשייה פרטיים ובחברת מפרש-אמנת (50%) המשקיעה בנדל"ן במזרח אירופה.
lt/pgt

ltpgt
בשני מקרים אחרים בהם ניסה לרכוש את השליטה בחברות (מודגל וקניאל) שבעליהן החליטו למוכרן, הפסיד בארינבוים בתחרות מול צדיק בינו ודיוויד פדרמן, שהציעו מחירים גבוהים מאלו שהיה מוכן להציע.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully