וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עמי אבן: "תוך שנה נגיע ל-100 אלף בתים המחוברים לשידורים הדיגיטליים"

26.3.2001 / 15:46

ערוצי זהב חשפה היום לוגו וזהות תאגידית חדשים; החברה תעלה עשרה ערוצי נישה נוספים, חבילת ערוצי סרטים ו-40 ערוצי שמע של מוסיקה

רוני קורן-דינר
ltpgt
במפגש עיתונאים שנערך היום במוקד השידורים של חברת הכבלים ערוצי זהב, חשפה החברה לוגו וזהות תאגידית חדשים, במסגרת ההיערכות לשיווק חבילות הערוצים (טירינג) באמצע אפריל, והעברת רוב המנויים באופן הדרגתי לשידורים הדיגיטליים. סיסמתה החדשה של החברה תהיה "העולם בכף ידך".
lt/pgt

ltpgt
מנכ"ל ערוצי זהב, עמי אבן, העריך כי בתוך שנה יגיעו הממירים הדיגיטליים לכ-20% ממנויי החברה, כלומר ל-100 אלף בתים בקירוב. סוגיית המחיר להצטרפות לשידורים הדיגיטליים עדיין לא נקבעה. "לא ניגרר למלחמת מחירים עם הלוויין, ולא נחצה קווים אדומים", אמר אבן. "בערוצי זהב לא היו מבצעי הורדת מחירים או מתנות למנויים שמבקשים להתנתק, וגם עכשיו לא תהיה הפחתה. מותר להניח שהמחיר יישאר בסביבת המחיר הנוכחי".
lt/pgt

ltpgt
אחת הסיבות לאי הורדת המחירים היא ההפסדים הכבדים שנגרמו לחברות הכבלים בשנה האחרונה. "אנחנו עובדים כאילו לא צפוי מיזוג בין חברות הכבלים, וממלאים אחר כל ההבטחות שלנו למנויים על כל מה שמשתמע מכך", אמר אבן. לדבריו, ההפסד לחברה אף צפוי לגדול בסיכום השנה הנוכחית, "והמצב יתאזן רק בתוך שנתיים שלוש, עקב ההשקעות הגדולות בתחום התוכן והתשתיות".
lttablegtlttrgtlttdgt
ltimg src="/ibo/images/pics/zahav_logo.jpg"gt
lt/tdgtlt/trgtlt/tablegtltp class="article1"gt
לדברי סמנכ"ל ההנדסה של החברה, ירון ורצקי, החברה משדרגת את כל ששת אזורי הזיכיון שלה מתשתית של 620 מגה הרץ, לתשתית של 870 מגה הרץ. כמו כן, החברה פועלת להשלמת ניסוי האינטרנט המהיר שלה, ושואפת להגיע ל-3,000 משתמשים. כרגע, כיוון שהחברה מנועה מלבקש תשלום מהגולשים המשתתפים בניסוי, היא גם נושאת בהוצאות של חיבורם לספקי ה-ISP השונים.
lt/pgt

ltpgt
באשר לתוכן, החברה תוסיף לחבילת השידורים הדיגיטליים שלה (עוד לפני קבלת הרישיון לשיווק חבילות ערוצים) עשרה ערוצי נישה חדשים, חבילה של שלושה ערוצי סרטים ו-40 ערוצי רדיו שישדרו מוסיקה במגוון סגנונות. ערוצי הנישה שיתווספו לערוצי זהב: פוקס קידס (ילדים), פוקס קידס ברוסית, פלייבוי, ספייס (אירוטי-פורנוגרפי), Adventure One (מסעות וטיולים), ריאליטי טי.וי (ערוץ אקשן ותיעוד אירועים חיים), ערוץ הבידור E, ערוץ ההיסטוריה, הערוץ הרומני Pro Tv וערוץ הדרכה.
lt/pgt

ltpgt
חבילת ערוצי הסרטים תהיה משותפת לכל חברות הכבלים, ותופק על ידי חברת יסמין תקשורת של יוסי עוזרד, לשעבר מנכ"ל ICP. החברה חתמה על הסכמים עם שלושת האולפנים הגדולים בארה"ב - האחים וורנר, קולומביה ופוקס. ערוצי המוסיקה, באיכות CD, ייקלטו ברובם על ידי לוויין, וכשבעה מהם ישדרו מוסיקה ישראלית שתיערך לשידור על ידי חברת טלמוסיקה. בנוסף לערוצי המוסיקה ישודרו ערוצי הרדיו הארציים הרגילים, וכן מתנהל מו"מ לשידור ערוצי תחנות הרדיו האזורי.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully