וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

כ-60% מהישראלים יטוסו השנה לפחות פעם אחת לחו"ל

26.3.2001 / 17:15

20% ממשתפי הסקר מעריכים שייצאו לחו"ל יותר מפעם אחת. כך עולה סקר שערך מכון המחקר סמית עבור נתור

שירות TheMarker.com
ltpgt
כ-60% מהישראלים מתכננים נסיעה לחו"ל במהלך השנה הקרובה, ואחד מכל חמישה מהם מתכוון לעשות זאת בטיול מאורגן. כך עולה מסקר שערך מכון המחקר סמית עבור סיטונאית התיירות נתור 1081033-MRQ . הסקר נערך בקרב 700 איש, המהווים מדגם מייצג של האוכלוסייה היהודית הבוגרת בישראל. 20% ממשתפי הסקר מעריכים שייצאו לחו"ל יותר מפעם אחת.
lt/pgt

ltpgt
נתוני הסקר מחזקים את המגמה המתפתחת בשנים האחרונות של טיולי משפחות עם הילדים. קרוב ל-60% מאלו שמתכוונים לנסוע לחו"ל בשנה הקרובה ציינו שבכוונתם לנסוע עם הילדים, לעומת 38% שמתכוונים לנסוע לחו"ל ללא הילדים. הסיבות העיקריות שצוינו כמשפיעות על ההחלטה לנסוע עם הילדים היו: העדפה לבילוי משותף עם הילדים - 47% והרצון בקירבה משפחתית - 44%.
lt/pgt

ltpgt
מהסקר עולה כי משתנים כגון רמת השכלה ורמת הכנסה משפיעים על תכנון הנסיעות לחו"ל. 64% מקרב הנשאלים בעלי השכלה אקדמאית מתכוונים לנסוע לחו"ל במהלך השנה הקרובה לעומת 37% בקרב בעלי השכלה נמוכה. אחוז המתכוונים לנסוע עולה גם עם רמת ההכנסה (מ-45% בקרב הכנסה מתחת לממוצעת ל-67% בקרב בעלי הכנסה גבוהה מהממוצע).
lt/pgt

ltpgt
בדיקה של כוונות הזמנת שירותי קרקע ובתי מלון בארץ לעומת הזמנתם בחו"ל מראה כי מרבית המרואיינים (70%) ציינו שהם מתכוונים לרכוש את שירותי הקרקע והמלון בארץ. רק 14% ציינו כי ירכשו את השירותים בחו"ל.
lt/pgt

ltpgt
מיור כספי, מנכ"ל נתור, אומר כי נתוני הסקר מעידים על כך שיציאה לחו"ל נהפכה לעניין מובנה בחברה הישראלית. למרות האווירה הבטחונית והכלכלית הקשה לא חלה ירידה במספר הישראלים שיוצאים לחו"ל, אולם יש שינוי בהרגלי הנסיעה. השהייה מחוץ למדינה מתקצרת בגלל המצב הבטחוני ורצונם של הישראלים לא להתרחק מהארץ לזמן ממושך.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully