וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אטריקה הודיעה היום על התחלת ניסויים במוצריה ע"י בזק ופראנס טלקום

26.3.2001 / 17:59

ספקית ציוד האתרנט האופטי לרשתות מטרו הודיעה גם על מינויים חדשים של 3 מנהלים לשעבר בנורטל ולוסנט

סוכנויות הידיעות
ltpgt
אטריקה, ספקית ציוד האתרנט האופטי לרשתות מטרו, הודיעה היום על התחלת ניסויים במוצריה ע"י 2 ספקיות שירות ועל מינויים של 3 מנהלים לשעבר בנורטל ולוסנט . חברת בזק החלה לבחון את התאמתו של מערכות האתרנט האופטיות של אטריקה להוות תשתית לשירותי קול, דאטה ווידיאו משולבים. בזק מפעילה יותר מ-3 מיליון קווי טלפון בישראל.
lt/pgt

ltpgt
כמו כן, תחל פראנס טלקום לערוך ניסויים בפתרונות האתרנט האופטיים של אטריקה. פראנס טלקום, אחת מ-6 מפעילות הטלקום המובילות בעולם, שוקלת להשתמש במוצרי אטריקה לאספקת שירותים מהירים הפונים ללקוחות עסקיים.
lt/pgt

ltpgt
בנוסף, הודיעה היום אטריקה על מינויים של 3 בכירים בענף. טרי טיפי, שעבד בעבר בלוסנט, יכהן כמנהל מערכות הנדסה; נאן צ'ן, לשעבר מנהל טכנולוגיה בנורטל, התמנה למנהל שיווק המוצר; ורנדי קוק, שעבד גם הוא בנורטל, התמנה למנהל מכירות במערב ארה"ב.
lt/pgt

ltpgt
אטריקה מספקת פלטפורמות אתרנט אופטיות לספקיות שירות המפתחות רשתות מטרו. פעילות המו"פ של החברה ממוקמת בישראל ולה משרדים גם בארה"ב ובפאריס. אטריקה זכתה להשקעת סיד מחברת 3Com. את סבב הגיוס הראשון הובילו קרנות ההון סיכון אקסל פרטנרס ובנצ'מארק קפיטל. את סבב הגיוס השני הובילו 4 ספקיות שירות.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully