וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פעוטה ישראלית נורתה למוות בחברון

26.3.2001 / 19:01

הירי על חברון בוצע מכיוון אבו סנינה. אחי התינוקת, בן 15, נפצע בינוני. צה"ל משיב אש

הארץ
ltpgt
lt/bgtמאת עמוס הראלltbgt

תינוקת ישראלית בת שנתיים נהרגה היום (שני) מירי על בית בשכונת אברהם אבינו, ביישוב היהודי בחברון. היריות נורו משכונת אבו סנינה בעיר. אחיה של התינוקת, בן 15, נפצע גם הוא מהירי ומצבו בינוני. מסוק הוזנק למקום לחלצו. כוחות צה"ל במקום משיבים אש.
lt/pgt

ltpgt
בתקריות היום בשטחים נפצע קשה נער פלשתינאי וחמישה נוספים נפצעו קל. סמוך לטול כרם נפצע קל שוטר מג"ב לאחר שנהג פלשתינאי ניסה לדרוס אותו. הפלשתינאי נמלט מהמקום עם רכבו.
lt/pgt

ltpgt
קרוב למחסום נצרים ברצועת עזה ירו חיילי צה"ל על נער פלשתינאי בן 15 ופצעו אותו קשה. ביריחו ירו חיילים ופצעו חמישה פלשתינאים, אשר יידו אבנים לעבר עמדת צה"ל בכניסה הצפונית לעיר, במחאה על הסגר שמוטל על יריחו. החיילים הגיבו בירי כדורי מתכת מצופים גומי. הפלשתינאים מוחים נגד הסגר שלטענתם פוגע קשות בענף התיירות בעיר ובמגזר החקלאי המקומי. ליד בית כחל מצפון מערב לחברון יידו פלשתינאים אבנים לעבר חיילי צה"ל במחאה על כוונת ישראל לעקור עצים בשטחים השייכים להם. דובר המינהל האזרחי מסר כי העבודות הנעשות במקום נועדו להקים מרכז של העברת סחורות פלשתיניות וישראליות, כדי לאפשר את המשך המסחר בין הצדדים.
ltbgt
ערפאת קורא לפלשתינאים להתכונן לגל חיסולים
lt/bgt
בפגישה אמש עם ראשי מפקדת האינתיפאדה אמר יו"ר הרשות הפלשתינית, יאסר ערפאת, כי על הפלשתינאים להיות מוכנים לקראת "מערכת 100 ימים" שמתכננים בכירים במערכת הביטחון הישראלית. לדבריו, במערכת הביטחון התקבלה תוכנית לחסל ב-100 הימים הקרובים פלשתינאים המעורבים באינתיפאדה. לאחר הפגישה אמר מפקד הפתח בגדה, מרואן ברגותי, כי הפלשתינאים מתכוונים להגביר את פעולות האינתיפאדה בימים הקרובים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully