וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

השמש שוקעת, האישה האחרת עולה

26.3.2001 / 20:07

"שמש" ירדה למקום ה-10, "האישה האחרת" טיפסה מהמקום ה-24 למקום ה-8; טקס מלכת היופי כבש את המקום הראשון

רוני קורן-דינר
ltpgt
כבכל שנה, כבש גם הפעם את המקום הראשון בטבלת הצפייה השבועית טקס מלכת היופי, והפעם עם 543 אלף צופים ו-322 אלף משקי בית.
lt/pgt

ltpgt
הפרק השלישי בעונה החדשה של "שמש", פרקים שכבר שודרו בערוץ בריזה בלוויין, איכזב: מן המקום השני והמבטיח בשבוע שעבר ירד עד המקום העשירי השבוע, ולמקום השביעי בדירוג מספר הצופים.
lt/pgt

ltpgt
"האשה האחרת" לעומת זאת, סדרת הדרמה של רשת שזכתה לחיצי ביקורת לא מעטים, העפילה אל המקום השמיני (יחד עם אמנון לוי בדירוג משקי הבית בכלל האוכלוסייה - 208 אלף) מהמקום ה-24 בשבוע שעבר.
lttablegtlttrgtlttdgt
ltimg src="/ibo/images/graphs/rating260301.gif"gt
lt/tdgtlt/trgtlt/tablegtltp class="article1"gt
דודו טופז, שפינה את הבמה לפועל התברואה זוהר אליהו במסגרת הגימיק החדש של התוכנית, שיפר את מיקומו מן המקום השביעי למקום הרביעי, אך שמר על המקום השני בדירוג מספר הצופים (470 אלף השבוע לעומת 453 אלף בשבוע שעבר).
lt/pgt

ltpgt
טלעד זכתה לעדנה השבוע: מנציגות בודדת של שמעון פרנס בטבלת עשרת התוכניות המובילות בשבוע שעבר, הכניסה טלעד שלוש תוכניות לעשירייה הראשונה: אצל פרנס בטברנה (16.6%) , "עובדה" (14.0%) ו"השבוע עם אמנון לוי" (13.5%) . לוי נכנס לטבלת עשרת הפותחות לראשונה מאז תחילת העונה.
lt/pgt

ltpgt
לסיכום, רשת שוב הובילה השבוע, עם ארבע תוכניות בעשירייה הראשונה. נסים משעל טיפס למקום החמישי מהמקום ה-12; שני פרקי "סקס והעיר הגדולה" ששודרו בחוכמה מיד לאחר טקס בחירת מלכת היופי, קיבלו ממוצע של 13.5% למרות שהפרק השני הסתיים לקראת חצות; ורק "המיליונר" איבדה את הבכורה השבוע וירדה למקום השישי.
lt/pgt

ltpgt
הנתונים מרוכזים על ידי הוועדה הישראלית למידרוג, ומופקים על ידי חברת טל-גאל. הטבלה שלעיל מתייחסת לדירוג בקרב משקי הבית בכלל האוכלוסייה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully