וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

טבע במו"מ לשותפות בפרוניורון

26.3.2001 / 20:11

החדשות האחרונות על המניות הישראליות בניו יורק

שירות TheMarker.com
ltpgt
ltigtltbgtltfont color=redgt
26 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
אזהרת הרווח של דוידי גילה: הכנסות ואיו ברבעון הראשון יסתכמו במיליון דולר בלבד - במקום 8 מיליון
lt/bgt
יצרנית מערכות התקשורת האלחטיות ואיו מקבוצת דוידי גילה, מספקת הסבר לקריסה במחירי המניה מרמה של 44 דולר, לרמה של כ-4 דולר כיום. ואיו מפרסמת אזהרת רווח חמורה במיוחד לרבעון הראשון של השנה.
lt/pgt

ltpgt
בואיו מעדכנים את תחזית ההכנסות לרבעון הראשון של השנה מטה, ומעריכים כי הכנסות החברה ברבעון הראשון יהיו נמוכות ממיליון דולר. רק לשם השוואה, הכנסות ואיו ברבעון הרביעי של שנת 2000 הסתכמו ב-6.1 מיליון דולר. התחזיות הקודמות של האנליסטים צפו לואיו הכנסות של כ-7.9 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
בואיו מסבירים את אזהרת הרווח בירידה החדה המאפיינת את שוק התקשורת, ובהיעדר אמצעים ולקוחות פוטנציאלים לממן את רכישת המערכות, כתוצאה מההאטה בשוק העולמי.
ltbgt
תום קלנדרה ממליץ על קומברס
lt/bgt
הפרשן תום קלנדרה מזכיר בטורו ב-CBS מרקטווץ' את מניית קומברס 10003248-MRQ באופן חיובי. קלנדרה מביא סימוכין מפי האנליסט רובין נזרזדת מסלומון סמית ברני, שאמר כי הפירמה מעריכה כי קרוב ל-70% ממפעילי האלחוט בעולם משתמשים במוצריה של קומברס.
lt/pgt

ltpgt
מספר חברות ישראליות הציגו בשבוע שעבר בתערוכה של סלומון סמית ברני. נזרזדת הוא אנליסט המתמחה בחברות ישראליות, והוא לא נרתע מנפילת מחיר המניה של קומברס לאחר ההצלחה הרבה לה זכתה. "המשקיעים מבינים שמדינה שבה יש יותר מדענים ומהנדסים לנפש מכל מדינה אחרת בעולם, היא מקור טוב לחברות מובילות בתחומן", אמר האנליסט.
ltbgt
טבע במו"מ לשותפות בחברת הביוטכנולוגיה פרוניורון
lt/bgt
טבע מנהלת מו"מ לשותפות בחברת הביוטכנולוגיה פרוניורון מנס ציונה, לפי שווי של 80 מיליון דולר, במסגרת גיוס שמבצעת החברה בימים אלה.
lt/pgt

ltpgt
פרוניורון מפתחת טכנולוגיה להצמחת תאי עצב במערכת העצבים המרכזית לפגועי עמוד השדרה. במסגרת העסקה תממן טבע פיתוח של התרופה, בעלות של עשרות מיליוני שקלים.
ltigtltbgtltfont color=redgt
25 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
אושר המיזוג בין אינטרנט זהב לאפק פרויקטים הנדסיים
lt/bgt
הממונה על הגבלים עסקיים אישר ב-22 במארס, לאחר שהתייעץ בוועדה לפטורים ולמיזוגים, מיזוג בין אינטרנט גולד קווי זהב 10003170-MRQ לבין אפק פרויקטים הנדסיים מניה .
lt/pgt

ltpgt
במסגרת המיזוג מקימות אינטרנט זהב ואפק חברה משותפת - אי-גולד יישומים - שתעסוק בבניית אתרים ובפרויקטים אחרים בתחום האינטרנט.
lt/pgt

ltpgt
לאור ריבוי החברות העוסקות בתחום בניית אתרים בשוק המקומי, ולאור העובדה שאין לחברות המתמזגות תחומי פעילות חופפים או משלימים, נמצא כי המיזוג אינו מקיים חשש סביר לפגיעה משמעותית בתחרות, ועל כן אושר.
ltbgt
פיתרון סינון האתרים של SurfControl שולב בפיתרון אבטחה FireWall של חברה בת של צ'ק פוינט
lt/bgt
חברה בת של צ'ק פוינט וחברת SurfControl, חברת סינון האינטרנט, הודיעו כי פיתרון סינון האתרים המשפחתי מתוצרת SurfControl ומנוע סינון התוכן SDK של חברה זו שולבו במלואם בפיתרון האבטחה FireWall של חברת סופה-וור, Safe@Home.
lt/pgt

ltpgt
שילוב זה של שתי הטכנולוגיות מתוכנן לאפשר למפעילי שירות ולספקי שירות אינטרנט בפס רחב לספק שירותים מנוהלים לאבטחת אינטרנט בבית, כולל הגנת FireWall וסינון URL משפחתי.
ltigtltbgtltfont color=redgt
22 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
מתב: חלקה של נונסטופ בהפסד השנתי - 50 מיליון שקל
lt/bgt
מת"ב מדווחת על הפסד של 211 מיליון שקל בשנת 2000, כש-50 מיליון שקל מתוך הפסד זה מיוחסים לפעילות האינטרנט של החברה, בדמותה של חברת נונסטופ. 117 מיליון שקל נוספים מיוחסים לחלקה של מתב בחברת פרטנר 10003245-MRQ , שמתב מחזיקה ב-15.6% ממנה.
ltbgt
ווקלטק מציגה את שרת ה-SIP לתמיכה ברשתות H.323 בתערוכת ceBit
lt/bgt
ווקלטק הודיעה כי הציגה במהלך כנס Spring 2001 Voice On the Net את שרת SIP תומך VSS 4000, המאפשר חיבוריות בין רשתות H.323 קיימות לרשתות מבוססות SIP שהוא פרוטוקול איתות לטלפוניה, שיחות ועידה, התרעה על אירועים והעברה הודעות מיידיות.
ltbgt
ליהמן ברדרס מחדש את המלצת ה"קנייה חזקה" למניית אמבלייז בעקבות הסכם השת"פ עם מיקרוסופט
lt/bgt
בליהמן ברדרס מאמינים באמבלייז (גיאו אינטראקטיב לשעבר) מניה וחוזרים בפעם השלישית על המלצת "קנייה חזקה" למניה, בעקבות חוזה לשיתוף פעולה בין החברה לבין ענקית המחשבים מיקרוסופט .
lt/pgt

ltpgt
החברות ישתפו פעולה בפיתוח ושילוב של טכנולוגיית ה-Media Windows של מיקרוסופט במערכות האמבלייז סיסטם. טכנולוגיית האמבלייז נועדה להעביר קבצי וידיאו ומוסיקה ב-Streaming באינטרנט, ומסוגלת לפעול ללא צורך בהתקנת תוכנה ייעודית אצל המשתמש.
ltbgt
כור: הפסדי ECI צימקו את הרווח השנתי ב-51% ל-268 מ' ש'; הפסידה 274 מ' ש' ברבעון הרביעי
lt/bgt
קונצרן כור פירסם את דו"חותיו הכספיים לרבעון הרביעי של שנת 2000, ולשנה כולה. עיקר הבעייתיות הנשקפת מהדו"חות נובעת מהישגיהן השליליים של החברות הבנות, ואי.סי.איי בראשן.
lt/pgt

ltpgt
מהדו"חות עולה כי במהלך הרבעון הרביעי רשמה כור הפסדים של 68 מיליון דולר, או 90 סנט למניה, בהשוואה לרווח של 58.6 מיליון דולר, או 76 סנט למניה, ברבעון המקביל. ההכנסות לרבעון הסתכמו ב-479 מיליון דולר, בהשוואה ל-589 מיליון דולר ברבעון המקביל שנה שעברה.
lt/pgt

ltpgt
חלקה של קבוצת כור בהפסדי חברות כלולות הסתכם בשנת 2000 ב-270 מיליון שקל, בהשוואה לרווח של 122 מיליון ב-1999. בסעיף זה כלול בעיקר חלקה של כור בהפסדי אי.סי.איי, הפסד נטו בסך 235 מיליון שקל בהשוואה לחלקה של כור ברווחי אי.סי.איי בסך 144 מיליון שקל בשנה שעברה.
ltbgt
בנק הפועלים: כדאי להחזיק במניית אם סיסטמס "עד

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully