וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

AT&T במו"מ עם בריטיש טלקום למיזוג חטיבות השירותים העסקיים של החברות

27.3.2001 / 9:15

לפי דיווח של "וול סטריט ג'ורנל", התוכניות לפירוק AT&T לא מתקדמות כמתוכנן

דפנה מאור
ltpgt
AT&T נמצאת במו"מ עם בריטיש טלקום למיזוג חטיבות השירותים העסקיים של השתיים. לפי הדיווח של "וול סטריט ג'ורנל" שוקלת AT&T מחדש את תוכניותיה לפצל את החברה ל-4 חברות שונות, ואף בודקת אפשרות של שילוב עסקי שיחות החוץ שלה עם חטיבת הטלוויזיה בכבלים.
lt/pgt

ltpgt
בשנה שעברה הודיעה AT&T על תוכנית ארגון מחדש שתשנה לחלוטין את פני החברה. לפי התוכנית היתה אמורה AT&T להתפרק ל-4 חברות שונות בשלבים לפי החטיבות העסקיות שלה. חטיבת הטלוויזיה בכבלים, לדוגמה, מתוכננת לעבור ספין אוף ולהיסחר כמניית מעקב. אולם עתה מעריכים גורמים בתעשייה כי החטיבה תימכר לאחר ש-AT&T תבצע את הרישום בבורסה.
lt/pgt

ltpgt
עוד לפני ש-AT&T הודיעה על תוכנית הפיצול רחשו שמועות כי היא במו"מ למיזוג חלק מעסקיה עם בריטיש טלקום, ענקית תקשורת אירופית שנקלעה בעצמה לקשיים, בעיקר בשוק ההון. לשתיים יש כבר מיזם משותף בתחום התקשורת הבינ"ל - קונסרט. מיזם זה מספק שירותי תקשורת ללקוחות עסקיים מחוץ לבריטניה וארה"ב. המקורות של "הג'ורנל" טוענים כי השיחות בין BT ל-AT&T התחדשו בשבועות האחרונים בעקבות התוצאות העסקיות המאכזבות של קונסרט.
lt/pgt

ltpgt
AT&T ו-BT שוקלות מספר אפשרויות עבור קונסרט: חיסול המיזם, העברתו לידי AT&T, או הרחבתו על ידי מיזוג יחידות השירותים העסקיים ששלהן.
lt/pgt

ltpgt
השלב הראשון בתוכנית הפיצול של AT&T צפוי לצאת לדרך תוך חודש. חטיבת האלחוט, AT&T וויירלס, תופרד לחלוטין ותהפוך לחברה עצמאית. כיום נסחרת AT&T וויירלס כמניית מעקב (סימול AWE).
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully