וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

iSeg גייסה 7 מיליון דולר בסיבוב השקעה שני בהובלת סופטבנק אירופה ונצ'רס

27.3.2001 / 10:15

ההשקעה מיועדת למימון השקת המערכת שפיתחה לתכנון וניהול אסטרטגי של לקוחות

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת הסטארט אפ iSeg Technologies (אייסג טכנולוגיות) הודיעה כי סופטבנק אירופה ונצ'רס ו-STI ונצ'רס השקיעו בה סכום של 7 מיליון דולר, לצורך מימון השקת המערכת שפיתחה לתכנון וניהול אסטרטגי של לקוחות.
lt/pgt

ltpgt
iSeg מפתחת ומשווקת מערכת תוכנה המאפשרת פילוח שוק ובניית חבילות מוצרים ושירותים בהתבסס על צורכיהם ורצונותיהם של לקוחות. המערכת אוספת נתונים ממאגרים קיימים, ומלקטת את צורכי הלקוח ממגוון נקודות הממשק, כמו טלמרקטינג, נקודות מכירה, שירות לקוחות או אתר החברה.
lt/pgt

ltpgt
סיבוב ההשקעה הראשון בחברת iSeg הובל ע"י STI ונצ'רס בתחילת שנת 2000, ומאז הרחיבה החברה את מרכז הפיתוח שלה ברעננה, ופתחה סניפים בארצות הברית, גרמניה ובריטניה. החברה מציינת כי היעד השיווקי הראשון שלה הוא תעשיית הווירלס, שם זקוקים המפעילים לדרכים שיסייעו להם בהחזרי ההשקעות האדירות בזכיונות ובתשתיות הדור השני והשלישי.
lt/pgt

ltpgt
iSeg, שהוקמה בשנת 1999, מעסיקה למעלה מ-50 עובדים במרכז הפיתוח בישראל, ובמרכזי שיווק ומכירות בארה"ב, בריטניה וגרמניה.
lt/pgt

ltpgt
STI ונצ'רס היא חברת השקעות בינלאומית המתמחה בהשקעה וליווי חברות טכנולוגיה בשלבי חייהן המוקדמים, הפועלות בתחומי התקשורת, תשתיות אינטרנט, טכנולוגיות וויירלס ותוכנות לארגונים. החברה הוקמה על ידי בני שטינמץ, בעל השליטה ויו"ר החברה. באוקטובר 2000 הצטרפו סופטבנק אירופה ונצ'רס, קומברס טכנולוגיות ופאסיפיק קפיטל גרופ (PCG) כמשקיעים אסטרטגיים ב-STI.
lt/pgt

ltpgt
סופטבנק אירופה ונצ'רס היא קרן המנהלת 500 מיליון דולר, ומתמקדת בהשקעה ובבנייה של חברות טכנולוגיות באירופה, בעיקר בתחומי האינטרנט, תשתיות, ווירלס ומדיה חדשה. סופטבנק אירופה ונצ'רס היא חלק מתאגיד סופטבנק קורפ המחזיק בלמעלה מ-600 חברות אינטרנט בעולם.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully