וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

טכנולוגיה של פרסום וירטואלי איפשרה את שידור משחק הכדורגל בין ישראל לאוסטריה

27.3.2001 / 11:03

הסטארט אפ הישראלי סאידל פיתח טכנולוגיה המאפשרת שידור פרסומות וירטואליות על כר הדשא

נורית שר
ltpgt
טכנולוגיית הפרסום הווירטואלי של חברת סאידל הישראלית היא זו שאיפשרה את מכירת זכויות השידור של משחק הכדורגל ישראל - אוסטריה, שיתקיים במסגרת מוקדמות גביע העולם 2002 ביום רביעי הקרוב. חברת סאידל, בה מושקעות סאיטקס 1082353-MRQ וקרן ההון סיכון ג'מיני, פיתחה טכנולוגיה המאפשרת שידור פרסומות וירטואליות במהלך שידורי משחקי ספורט בטלוויזיה.
lt/pgt

ltpgt
אביב גלעדי, המחזיק בזכויות השידור למשחק, ניהל מגעים ממושכים עם זכיינית ערוץ 2 - רשת בנוגע למכירת הזכויות. לאחר מו"מ הגיעו הצדדים להסכמה ורשת תשדר את המשחק מחר בערב בהשקעה של 250 אלף דולר תמורת זכויות השידור. משרד המדע והספורט ישלם אף הוא, 120 אלף דולר נוספים.
lt/pgt

ltpgt
ההכנסות מפרסום באמצעות חסויות לא יכולות היו לכסות את ההוצאה שדרש אביב גלעדי עבור זכויות השידור. מועצת הרשות השנייה אישרה השבוע לראשונה החדרת פרסומות וירטואליות בזמן שידורי משחקי ספורט. אישור זה איפשר את השימוש בטכנולוגיה של סאידל שבאמצעותה יכולה הזכיינית להגדיל את הכנסותיה.
lt/pgt

ltpgt
הטכנולוגיה של סאידל מאפשרת השתלת פרסומות מתחלפות על כרי הדשא מבלי שאלו יימצאו פיסית במגרש. בכך ניתן למכור שטחי פרסום רבים יותר, בצורה אפקטיווית יותר ובעלות נמוכה. כך ניתן להקרין אותו משחק במדינות שונות, כאשר בכל מדינה יושתל פרסום שונה, הרלוונטי לגביה. ההסכמים עם המפרסמים בטכנולוגיה של סאידל נחתמו אתמול בלילה ובהם ניתן למצוא את בנק לאומי והטוטו.
lt/pgt

ltpgt
חברת סאידל הוקמה בשנת 1995 ע"י חברת סאיטקס וקובי בנדל, כאשר המשקיעה המובילה היא קרן ההון סיכון ג'מיני. בסוף שנת 2000 סיימה החברה סבב גיוס שני מהמשקיעים הקיימים, בו גייסה 3 מיליון דולר. הטכנולוגיה של סאידל מאפשרת שידור תמונות באיכות גבוהה במקומות אסטרטגיים במהלך שידור משחקי הספורט. המערכת של החברה מאפשרת תפעול עצמאי מהאתר בו מתקיים האירוע, ללא צורך בשימוש במצלמות או מסכים מיוחדים. בין לקוחותיה הקיימים של סאידל נמצאות ליגות אירופיות מובילות.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully