וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנכ"ל סימנס: אנחנו שואפים למקום שני בשוק הטלפונים הסלולריים אחרי נוקיה

27.3.2001 / 12:47

לסימנס נתח השוק הרביעי בגודלו נכון לעכשיו; לדברי מנכ"לה, נוקיה בלתי מנוצחת עתה

רויטרס
ltpgt
סימנס תשמח להיות יצרנית הטלפונים הסלולריים השנייה בגודלה בעולם, והיא מכירה בכך שהובלתה של נוקיה הפינית בשוק אינה ניתנת לערעור, אמר מנכ"ל סימנס בראיון שהתפרסם ביום שלישי.
lt/pgt

ltpgt
"לקרוא תיגר על נוקיה בשלב זה יהיה יותר מדי, אולם המקום השני יהיה טוב", אמר מנכ"ל סימנס היינריך פון פיירר לעיתון העסקי "קאופלהטי". "טכנולוגית איננו מפגרים אחריה, אולי בשיווק אנחנו מפגרים במעט".
lt/pgt

ltpgt
סימנס, נכון לעכשיו, היא מספר 4 בעולם בייצור טלפונים סלולריים, אחרי אריקסון ומוטורולה. באירופה זינקה הענקית הגרמנית למקום השני במונחי נתח שוק, ולפניה נמצאת רק נוקיה.
lttablegtlttrgtlttdgt
ltimg src="/ibo/images/graphs/cellular_pie.gif"gt
lt/tdgtlt/trgtlt/tablegtltp class="article1"gt
דובר סימנס אמר בתערוכת סביט בשבוע שעבר בגרמניה כי נתח השוק של סימנס צפוי להמשיך לגדול למרות ההאטה הכללית בשוק.
lt/pgt

ltpgt
בשבוע שעבר אמרה נוקיה כי היא בדרכה לחטוף נתח של 40% משוק מכשירי הסלולר הגלובלי, בהתבסס על הקשיים של חטיבות הטלפונים של מוטורולה ואריקסון.
lt/pgt

ltpgt
פון פיירר ניסה למרק את כתם אזהרת הרווח שנתנה סימנס לפני שבועיים, יום אחד בלבד לאחר שהחלה להיסחר בבורסת ניו יורק, באומרו שסימנס תתחיל להגדיל את נוכחותה בארה"ב. "בתהליך אסטרטגי ארוך טווח, יום אחד איננו חשוב כל כך", הוא אמר לעיתון.
lt/pgt

ltpgt
"התאריך להנפקה נקבע שישה חודשים לפני כן... כבר הגיע הזמן להירשם למסחר בארה"ב. יש לנו 19 אלף עובדים שם וכל מתחרינו בבורסה, כך שעתה נוכל להשתמש במניות שלנו לרכישות", אמר פון פיירר.
lt/pgt

ltpgt
פון פיירר אמר עוד שסימנס תחליט על אאוטסורסינג של ייצור כשיגיע הזמן המתאים. כיום מוציאה החברה למיקור חוץ כרבע מכלל תוצרתה, אך אין בכוונתה לוותר על ייצור, שהוא אחד מתחומי המומחיות העיקריים שלה.
lt/pgt

ltpgt
יצרניות ציוד הטלקום עברו בתקופה האחרונה למיקור חוץ או העבירו מפעלים לארצות בהן העלויות נמוכות יותר, בנוסף לקיצוצי כוח אדם בעקבות התקררותם של השווקים והתעצמות התחרות.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully