וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

משרד התשתיות מעלה קמפיין מקוון לחיסכון במים

27.3.2001 / 13:01

באתרי הפרסום מוצג ברז הנפתח באמצעות הגולש ומציף את המסך במים, לחיצה נוספת מחזירה את המים בהדרגה לברז

שירות TheMarker.com
ltpgt
לשכת הפרסום הממשלתית מעלה עבור משרד התשתיות קמפיין אינטראקטיווי שמטרתו לעודד ולחנך ילדים לחסוך במים. הקמפיין יעלה תחת הסיסמה המלווה את הקמפיין הכללי: "בינתיים סוגרים את המים"
lt/pgt

ltpgt
באתרי הפרסום מוצג ברז הנפתח באמצעות הגולש ומציף את המסך במים, לחיצה נוספת מחזירה את המים בהדרגה לברז, ומעבירה את הגולש לאתר ייעודי שהוקם עבור הקמפיין.
lt/pgt

ltpgt
פרסומת זו משתמשת בטכנולוגיה שפותחה באוק אינטראקטיב - JumpAd, המאפשרת העברת מסרים דינמיים צפים על גבי המסך, זאת רק לאחר קבלת רשות מהגולש באמצעות הקלקה או הצבעה.
lt/pgt

ltpgt
הקישור מהפרסומת מוביל לאתר ייעודי המרכז מסרים של חיסכון במים, ומתנהל בו טורניר משחקים שמחנך לחיסכון. כל 650 הגולשים הראשונים שיגיעו לניקוד מסוים, יזכו בפרסים. בין הפרסים: כרטיסי כניסה לפארקים לשעשועי מים הממחזרים מים וכרטיסי כניסה לריף הדולפינים. האתר יוכל לזהות את הגולשים ולצבור לרשותם נקודות לכל אורך הקמפיין.
lt/pgt

ltpgt
הפארקים שמעניקים את הפרסים הם: פארק המים ימית 2000, פארק המים שפיים, ממדיון וריף הדולפינים. פארקים אלו נבדקו ע"י משרד התשתיות ונמצאו ממחזרי מים.
lt/pgt

ltpgt
קרדיטים: האחראי על הקמפיין מטעם משרד התשתיות הלאומיות: מר אלי רונן, מנהלת הפרסום באינטרנט בלפ"מ: לימור פרידמן, סופווייזר לפ"מ: דרור שרון, תקציבאיות לפ"מ: לימור בונפיל, אורית לב, רווית סלע, מנהל קמפיין אינטראקטיווי: דוד אייר, מנהלת קריאייטיב: דניאלה דור.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully