וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אורידיון קיבלה אישור ה-FDA למוצר חדש שפיתחה בתחום הניטור הנשימתי

27.3.2001 / 13:15

זהו המוצר הראשון השייך למשפחת המוצרים המתכלים, המעוגנים בפטנטים, שפיתחה אורידיון

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת אורידיון סיסטמס הנסחרת בשווייץ הודיעה כי קיבלה את אישור ה-FDA עבור מוצר חדש בתחום הניטור הנשימתי אותו פיתחה. מוצר זה נועד להזרים חמצן לחולה במקביל לתהליך ניטור ה-CO2. אורידיון מתמחה בטכנולוגיית הקפנוגרפיה - ניטור כמות ה-CO2 בנשימה, ובאבחון מחלות באופן בלתי פולשני באמצעות דגימת נשימה.
lt/pgt

ltpgt
המוצר החדש, המכונה FilterLine O2/CO2 Nasal Cannula, הוא הראשון בסדרת המוצרים המתכלים אותם פיתחה אורידיון - משפחת ה-FilterLine וביכולותו להזרים חמצן במקביל לניטור ה-CO2. מוצרים אלו מעוגנים בפטנטים ומאפשרים דגימת רמת ה-CO2 בצורה רציפה.
lt/pgt

ltpgt
אורידיון פיתחה את טכנולוגיית הניטור הנשימתי, Microstream, על מנת להתגבר על המגבלות אשר הציבו טכנולוגיות ישנות, ועל מנת להרחיב את אפשרויות השימוש של המוניטורים לניטור נשימתי מעבר לתחום הצר והמסורתי של חדר הניתוח. המוצר החדש מאפשר לעשות בו שימוש גם בקרב חולים שאינם מונשמים, ואשר דורשים הזרמת חמצן במקביל לשימוש בו.
lt/pgt

ltpgt
מוצר חדש זה, בשילוב עם מערכות הקפנוגרפיה אותן פיתחה אורידיון, נועד להרחיב את הבטיחות לחולים ע"י הקניית קשת רחבה של שימושים רפואיים בסביבות שונות שלא ניתן היה לנטר בהן בעבר. סביבות אלו כוללות יחידות לטיפול נמרץ, יחידות לטיפול נמרץ לתינוקות, חדרי ניתוח, מסגרת של טיפול ביתי ומעבדות שינה.
lt/pgt

ltpgt
החברה מציינת כי החשיבות שבאישור התקינה למוצר החדש היא משמעותית לאור העובדה שחלה החמרה במספר הסטנדרטים שמחויבים בעת שימוש בניטור CO2 ע"י הארגון המשותף להסמכת בתי חולים - Jcaho.
lt/pgt

ltpgt
אורידיון סיסטמס מפתחת ומייצרת ציוד רפואי ופועלת ברמה של שתי יחידות עסקיות הקשורות זו בזו: היחידה לקפנוגרפיה והיחידה לאבחון מחלות באמצעות הנשימה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully