וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברה בת של דויטשה טלקום בחרה בקומברס לאספקת פיתרון אינטרנט נייד ל-8.3 מיליון לקוחותיה

27.3.2001 / 16:25

השירות של One 2 One האנגלית מכסה למעלה מ-98% מאוכלוסיית בריטניה וזמין ב-91 אזורים בחמש יבשות

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת קומברס , ספקית מערכות תוכנה וחומרה לשירותי מולטימדיה ברשתות תקשורת, הודיעה שחברת One 2 One האנגלית בחרה בה לאספקת פיתרון אינטרנט נייד ברשתות GSM ו-GPRS לכ-8.3 מיליון לקוחותיה.
lt/pgt

ltpgt
במסגרת ההסכם בין החברות, תספק קומברס את נתב האינטרנט הנייד שלה, Mega.flow, המאפשר הענקת מגוון רחב של שירותי אינטרנט נייד למנויי One One 2, וכן פלטפורמה המאפשרת שיטות חיוב חדשות על פי היקף השימוש ואופי השימוש באופן שיאפשר ל-One 2 One לבנות חבילות מיוחדות עבור לקוחותיה.
lt/pgt

ltpgt
נתב Mega.Flow של קומברס נבחר כפלטפורמה להעברת שירותים מבוססי אינטרנט למכשירים סלולריים, ויאפשר לחברת One 2 One להציע קישוריות קלה ומהירה לאינטרנט נייד. זוהי פלטפורמת אינטרנט נייד שאינה תלויה במכשירי הקצה, הכוללת נתב התומך בהעברת תכנים לכל סוגי הדפדפנים ללא תלות בפרוטוקול התקשורת של המפעיל.
lt/pgt

ltpgt
נתב Mega.Flow משמש גם כפלטפורמה לביצוע חיובים עבור רשת ה-GPRS של One 2 One. במקום לחייב את המנויים בדרך הרגילה לפי זמן אוויר, הפיתרון של קומברס מאפשר להציע למנויים אפשרויות חיוב בהתאם להיקף השימוש ואופי המידע וברמת ביצועים גבוהה.
lt/pgt

ltpgt
שירות One 2 One מכסה למעלה מ-98% מאוכלוסיית בריטניה, והוא זמין ב-91 אזורים בחמש יבשות, בזכות הסכמי נדידה עם 198 מפעילי תקשורת. יעדי הנדידה הנוכחיים כוללים את כל המדינות החברות באיחוד האירופי ואת ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, סין, הונג קונג, סינגפור, דרום אפריקה וערב הסעודית.
lt/pgt

ltpgt
בסיס הלקוחות הכולל של החברה עומד על 8.3 מיליון לקוחות. בסיס הלקוחות בתשלום מראש עומד על 6.4 מיליון לקוחות, 77% מהבסיס הכולל. תוספת של 1.2 מיליון לקוחות ברבעון אוקטובר-דצמבר 2000 מהווה גידול של 33% לעומת השנה הקודמת.
lt/pgt

ltpgt
הרשת של One 2 One מטפלת כיום בלמעלה מ- 285 מיליון שיחות בכל שבוע. One 2 One היא חברה בת של דויטשה טלקום הגרמנית ובבעלותה המלאה.
lt/pgt

ltpgt
קומברס מספקת מגוון רחב של פתרונות מותאמי הדור השלישי של הודעות מולטימדיה, פלטפורמות אינטרנט נייד למגוון רחב של פרוטוקולים, שירותי העברת הודעות קצרות, שירותי מידע מבוססי אינטרנט וסלולאר, שירותי סלולר בתשלום מראש, שירותים המבוססים על טכנולוגיית זיהוי קול ושירותי תקשורת אישיים אחרים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully