וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רובנר לביהמ"ש: מטרתו היחידה של אקירוב היא לטרפד את סבב גיוס ההון של החברה

27.3.2001 / 17:34

טוען בתגובה שהגיש לביהמ"ש כי הבקשה הדחופה שהגיש אקירוב לאישור העיקולים פוגעת לא רק בטובת ג'יגמי אלא אף בטובתו שלו כבעל מניות בה

אמיר הלמר
ltpgt
היום הוגשה לביהמ"ש המחוזי בתל אביב תגובת דוד רובנר וחברת ג'יגמי (נט2וויירלס) לבקשה הדחופה שהגישה בסוף השבוע חברת אלרוב נדל"ן, בבעלות איש העסקים אלפרד אקירוב, לאישור מיידי של העיקולים שביקשה להטיל במסגרת תביעתה להשבת השקעתה בסך 20 מיליון שקל בג'יגמי במארס שנה שעברה.
lt/pgt

ltpgt
רובנר טוען בתגובתו, באמצעות עו"ד ברקמן וקסלר סהר בלום ושות', כי בקשה זו כל מטרתה להכשיל פעולה שתוביל להצלחת החברה ולטרפד את סבב גיוס ההון הנוכחי של החברה ואת הסכמי המכירות עליהם חתמה לאחרונה החברה וכאלה שהיא תחתום בעתיד הקרוב.
lt/pgt

ltpgt
כזכור, בשבוע שעבר הגיש אקירוב לביהמ"ש בקשה דחופה להטלת עיקולים עקב מכתב שהגיע לידיו, לפיו החברה חייבת לגייס מזומנים ולא תסגור את פעילותה בסוף חודש אפריל. מדובר במכתב לבעלי המניות בחברה הפורש את הצעדים שביצעה החברה בזמן האחרון, והמבקש מבעלי המניות להשקיע בה סכום נוסף. החברה מבקשת למעשה לגייס מבעלי המניות סכום של כ-5 מיליון דולר לפי שווי של 48 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
רובנר מוסיף בתגובתו כי המכתב למשקיעים שצירף אקירוב לבקשתו אינו מחדש דבר ביחס למה שהיה ידוע עד כה, שכן אף בחקירתו אמר כי אם החברה לא תגייס כסף נוסף היא תיסגר.
lt/pgt

ltpgt
יתרה מכך טוען רובנר כי מלבד אותו משפט יחיד המציין כי החברה עלולה להיסגר במידה שלא תגייס עד סוף אפריל, הרי מרבית העובדות הרשומות בו מעידות דווקא על הצלחת החברה. מהמכתב, מציין רובנר, עולה כי החברה ביצעה עסקה עם חברת הטלקום הסינית יוניקום צ'יינה, ומצויה בשלבי סגירה של עסקות נוספות.
lt/pgt

ltpgt
"עתידה של החברה, כפי שהוא היום, הינו ורוד ומבטיח, והפוטנציאל הטכנולוגי העצום שלה מתממש בימים אלו ממש", טוען רובנר.
lt/pgt

ltpgt
רובנר טוען כי אקירוב משחק משחק מסוכן ובקשתו המיועדת לסכל את סבב הגיוס בצעד שנראה מנוגד לטובתו שלו. ומטרת הצעד היא להשיג את כניעת החברה ללא תנאי לתביעה משוללת כל יסוד.
lt/pgt

ltpgt
רובנר מוסיף כי למעשה צירוף המכתב באמצעות הבקשה בשלב זה לאחר שהוגשו כבר סיכומים נעשה מבלי שביקשו בקשה מתאימה לכך אך הוא אינו מתנגד להגשתו בכפוף לכך שתגובתו זו תעמוד אף היא בפני בית המשפט.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully