וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ג'ונסון אנד ג'ונסון אישרה את השמועות: רוכשת את חברת התרופות אלזה תמורת 10.5 מיליארד דולר

27.3.2001 / 18:30

במסגרת עסקת חילופי מניות תוחלף כל מניה של אלזה ב-0.49 ממניית ג'ונסון אנד ג'ונסון

רויטרס
ltpgt
ענקית התכשירים הרפואיים ג'ונסון אנד ג'ונסון (סימול JNJ) הודיעה היום על רכישת חברת התרופות אלזה (סימול AZA) עבור סכום של 10.5 מיליארד דולר. העסקה תגדיל את נתח החברה בשוק התרופות, ותעמיד לרשותה טכנולוגיות ייצור תרופות חדשניות.
lt/pgt

ltpgt
העסקה הגדולה ביותר מעולם של ג'ונסון אנד ג'ונסון תעניק לחברה שליטה במספר תרופות חדשות ומבטיחות, ביניהן דיטרופן XL (Ditropan XL) וקונקרטא (Concerta) - שתיהן תרופות המטפלות בהפרעות התנהגותיות.
lt/pgt

ltpgt
"אלזה תיתן לנו קו מוצרים חדש והזדמנויות רבות אשר יאפשרו לנו להאריך את מחזורי החיים של מוצרינו", אמר סגן יו"ר ג'ונסון אנד ג'ונסון, וויליאם וולדון.
lt/pgt

ltpgt
וולדון הוסיף שהמוצרים של אלזה והטכנולוגיה שלה ישפרו את פלטפורמות החברה לטיפול בבעיות רפואיות בתחומי האונקולוגיה, רפואת הנשים, האורולוגיה, שיכוך הכאבים ומערכת העצבים המרכזית.
lt/pgt

ltpgt
במסגרת העסקה, שהיא עסקת חילופי מניות וחתימתה צפויה בתחילת הרבעון השלישי, תוחלף כל מניה של אלזה ב-0.49 ממניית ג'ונסון אנד ג'ונסון.
lt/pgt

ltpgt
ג'ונסון אנד ג'ונסון צופה בעקבות העסקה ירידה של 14 סנט ברווח למניה בשנת 2001, וירידה של 5 סנט למניה ב-2002, לפני הוצאות חד פעמיות.
lt/pgt

ltpgt
הדירקטוריונים של שתי החברות כבר אישרו את העסקה, בכפוף לקבלת אישור הרשויות ובעלי המניות של אלזה.
lt/pgt

ltpgt
אלזה מייצרת מגוון רחב של תרופות, בעיקר בתחום האונקולוגיה והאורולוגיה.
lt/pgt

ltpgt
ג'ונסון אנד ג'ונסון, יצרנית התכשירים הרפואיים הגדולה בעולם, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחום הבריאות והטיפוח האישי. עסקיה הבינלאומיים של החברה נחלקים לשלושה חלקים: מוצרי צריכה, תרופות, וציוד רפואי מקצועי.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully