וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קליקסופטוור חתמה על הסכם להספקת פיתרון לייעול שירות ל-ECS הבריטית

27.3.2001 / 19:32

משתפת פעולה עם חברת טלהפרטנר מערכות הבריטית; ECS משלבת את פעילות חטיבות קריאת המונים של חברת לונדון אלקרטיסיטי

גיא ימין
ltpgt
קליקסופטוור , המספקת פתרונות לייעול שרשרת השירות, וטלפרטנר מערכות (Telepartner Systems) הבריטית הודיעו היום על חתימת הסכם עם ECS Metering and Data Services.
lt/pgt

ltpgt
חברת ESC משלבת את פעילויות החטיבות Metering Operations ו-Meter Reading ב-London Electricity, אחת החברות הציבוריות הגדולות בבריטניה, בעלת יותר מ-3 מיליון לקוחות.
lt/pgt

ltpgt
במסגרת ההסכם, קליקסופטוור וטלהפרטנר מערכות יספקו פתרון שיענה על דרישות ECS לביצוע ביקור אחד ליישום קריאת מונה דלק כפולה של ספקי דלק. הפתרון משלב את ClickSchedule של קליקסופטוור, כלי לתזמון אופטימלי של כוח אדם, ו-SAFS של טלהפרטנר, תוכנה לניהול יישומי מובייל.
lt/pgt

ltpgt
אין זו הפעם הראשונה שקליקסופטוור משתפת פעולה עם חברת טלפרטנר. בפתרון המשולב שלהן עשתה שימוש גם נוקיה (סימול: NOK). פיתרון זה מותקן ב-Nokia 9110 ומספק תקשורת קולית ונתוני GSM נייד ביחידה בודדת.
lt/pgt

ltpgt
מוצר ה-ClickSchedule של קליקסופטוור מסייע לחברות לקצר את זמן התגובה לשירות לקוחות. הלקוח עושה שימוש באינטרנט, או בטלפון לצורך קביעת פגישה מיידית באמצעות מרכזי שירות. המוצר מצמצם את חלון ההמתנה של הלקוח, ומצמצם את זמן הנסיעה מלקוח ללקוח.
lt/pgt

ltpgt
הפתרון של ECS נבנה סביב השרת לניהול יישומי מובייל של טלפרטנר - SAFS, שעושה שימוש בבסיס נתונים של אורקל לניהול ופיקוח על זרימת הנתונים אל ומהשטח, תוך אינטגרציה ישירה עם ClickSchedule. הבקשות לקריאות מונה, המגיעות מהמערכות לאיסוף נתוני גז וחשמל של ECS, ינוהלו על ידי SAFS והזמנות העבודה יתוזמנו אופטימלית על ידי ClickSchedule.
lt/pgt

ltpgt
קליקסופטוור, הנסחרת בבורסת הנאסד"ק לפי שווי של כ-32 מיליון דולר, היא ספקית של מוצרי תוכנה שממקסמים שירותי תפעול ואחזקה בסביבות B2B ו-B2C. מוצריה של החברה מיועדים לאופטימיזציה של משאבים, לאבחנה ואיתור של תקלות מרחוק, ולהערכת ביצועים עסקיים ותכנון משאבים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully