וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מגה ספורט משנה אסטרטגיה פרסומית: עוברת ממבצעים חודשיים ליומיים ושבועיים

28.3.2001 / 12:47

מסקרים שערכה הרשת עולה כי לקוחות מרכזים את קניותיהם בטווח של 10-7 הימים הראשונים מפרסום המבצע

נורית שר
ltpgt
רשת מגה ספורט החליטה לשנות את האסטרטגיה הפרסומית שלה ולעבור ממבצעים חודשיים למבצעים יומיים ושבועיים.
lt/pgt

ltpgt
ורדה שרעבי-כהן, המנהלת המסחרית של הרשת, מסרה כי ההחלטה לשנות את האסטרטגיה הפרסומית נובעת הן מנתוני המכירות של החברה והן מסקרים שנערכו אשר הצביעו על כך שהלקוחות מרכזים את קניותיהם בדרך כלל בתחום של בין שבוע לעשרת הימים הראשונים שלאחר פרסום המבצע.
lt/pgt

ltpgt
עקב כך, תעבור מגה ספורט לפרסום מבצעים יומיים: מבצעי סוף-שבוע, מבצעי שני-שלישי ומבצעי רביעי-חמישי. שרעבי-כהן הוסיפה כי המבצעים היומיים יהיו אגרסיוויים ואטרקטיוויים ויכללו את כל מחלקות הרשת: ביגוד, הנעלה, כושר ועוד.
lt/pgt

ltpgt
משרד הפרסום המלווה את החברה ואת מבצעיה מזה 6 שנים מאז הקמתה הוא אזימוט והוא גם האחראי לעריכת סקרי המודעות והתפיסות עבורה. תקציב הפרסום הכולל של הרשת נאמד ב-1.5 מיליון דולר. מודעות המבצעים של הרשת יופיעו בגיליון סוף השבוע של "ידיעות אחרונות", בקונספט הדומה לזה שיצרה רשת הום סנטר.
lt/pgt

ltpgt
"הרעיון המקורי הוא שלהם אך המודעות שלנו שונות ויזואלית וגם כמות המוצרים המשתתפים במבצעים אצלנו קטנה יותר", הוסיפה שרעבי-כהן ל-TheMarker.com, " אצלנו יהיו בין 2 ל-3 מוצרים כל השבוע ובכל אחד ממבצעי "היומיים" יהיו שני מוצרים נוספים".
lt/pgt

ltpgt
מגה ספורט נמצאת בבעלות מלאה של איש העסקים אליעזר פישמן. הרשת מונה כיום 20 סניפים ברחבי הארץ, ומחשיבה כמתחריה העיקריים את רשת סקאל ספורט, חנויות הדיוטי פרי ומתחרים נקודתיים ומקומיים. מגה ספורט מציעה למכירה מגוון מותגים ומוצרים הן בתחום אופנת הספורט, והן בתחום ענפי הספורט השונים, בהם: טניס, טיפוס הרים, כדורגל, רכיבה על אופניים, קארטה, אגרוף, ג'ודו, קמפינג ועוד.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully