וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שלטונות ספרד שיחררו בערבות את איל העיתונות היהודי-רוסי ולדימיר גוסינסקי

28.3.2001 / 16:24

שחרורו של גוסינסקי מגיע זמן קצר אחרי שחרורו ממעצר עד תום ההליכים של עופר נמרודי, שמשפחתו שולטת ביחד עם גוסינסקי בקבוצת "מעריב"

נתן ליפסון
ltpgt
בית המשפט הלאומי של ספרד שיחרר אתמול את איל העיתונות היהודי-רוסי ולדימיר גוסינסקי בהמתנה להחלטה אם להסגירו לממשלת רוסיה, על פי בקשתה.
lt/pgt

ltpgt
הערבות בסך 5.5 מיליון דולר שנגבתה מגוסינסקי בעת ששוחרר למעצר בית בדצמבר הושארה על כנה.
lt/pgt

ltpgt
גוסינסקי עזב את בית המעצר אתמול בערב, שכר חדר בבית מלון על מנת להתרענן, טס מאוחר יותר למלגה ומשם נהג לביתו בעיר סוטוגרנדה, מסר עורך דינו דומינגו פלאזאס. גוסינסקי יצטרך להתייצב מדי יום בתחנה של משטרת ספרד.
lt/pgt

ltpgt
לדברי מקורות המצוטטים על ידי סוכנות הידיעות AP ההחלטה לשחררו ממעצר מעידה על כוונתם של שלושת השופטים שישבו בהרכב לדחות את בקשת ההסגרה, למרות שלא הודיעו על כך בפומבי. עדיין לא ברור מתי יפרסם בית המשפט את החלטתו, שניתן לערער עליה.
lt/pgt

ltpgt
"בהינתן השלב שבו מצויים הדיונים", נמסר בהודעת בית המשפט, "נראה כי יש מקום לשנות את המצב שבו אדם מצוי במעצר וכי יש לשחררו מיידית".
lt/pgt

ltpgt
שחרורו של גוסינסקי מגיע זמן קצר אחרי שחרורו ממעצר עד תום ההליכים של עופר נמרודי, שמשפחתו שולטת ביחד עם גוסינסקי בקבוצת מעריב.
lt/pgt

ltpgt
התביעה הרוסית חושדת בגוסינסקי בכך שניפח את שווי אימפריית התקשורת שלו, מדיה-מוסט, כדי לזכות בביטחונות להלוואה של 300 מיליון דולר ממונופול הגז הרוסי, גזפרום, הנשלט על ידי ממשלת רוסיה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully