וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אין לאביב פתרונות: ההכנסות נפלו וההפסד זינק ל-4.2 מיליון שקל ברבעון הרביעי

28.3.2001 / 17:01

אביב פתרונות פירסמה היום דו"חות גרועים המצביעים על נפילה בהכנסות בגלל ההאטה שפוגעת בלקוחותיה

שלומי גולובינסקי
ltpgt
חברת אביב פתרונות מתקדמים שייכת לז'אנר החברות שמיהרו להנפיק בשיא הגיאות בשוק הראשוני, ומיד אחר כך החלה הרעה משמעותית בעסקי החברה. שווי השוק של החברה בבורסה מספר למעשה את כל הסיפור - 1.9 מיליון דולר שווי, לחברה שבקופתה מזומנים בהיקף של כ-2.4 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
הדו"חות שמפרסמת היום החברה מסבירים מדוע מתמחרים המשקיעים את פעילותה של אביב פתרונות באפס, או ליתר דיוק, בשווי שלילי. אביב סיימה את הרבעון הרביעי של השנה עם הכנסות של 3.3 מיליון שקל בלבד, המהוות ירידה של 27% ביחס להכנסות שנרשמו ברבעון השלישי של השנה. בהשאווה להכנסות שרשמה אביב ברבעון המקביל, מדובר בקריסה של למעלה מ-50%.
lt/pgt

ltpgt
השורה התחתונה לא מעודדת יותר. אביב פתרונות רשמה הפסד גדול של 4.2 מיליון שקל, שמוביל אותה להפסד שנתי של 8.2 מיליון שקל. רק לשם השוואה, ב-1999 רשמה אביב רווח נקי של 2.8 מיליון שקל, מתוך זה רווח של חצי מיליון שקל ברבעון המקביל.
lt/pgt

ltpgt
באביב מסבירים את הקריסה במכירות בהאטה בקצב המכירות החדשות של החברה. החברה מעריכה, כי הדבר נגרם עקב הקפאה או צמצום תקציבים והתקשרויות אצל חלק מלקוחותיה.
lt/pgt

ltpgt
אביב פתרונות עוסקת בפיתוח ושיווק של מוצרי תוכנה בתחום של ניהול משאבים בארגונים - ERP. מוצרי החברה הם חבילות תוכנות אותן ניתן לאגד לחבילת תוכנה אינטגרטיווית הקרויה אביב ERP, הכוללת 4 מרכיבים עיקריים - אביב פיננסית, אביב לוגיסטית, אביב ניהול ואביב משאבי אנוש.

בתחילת 2000 גייסה החברה, הנשלטת על ידי אבי בן דוד, כ-16 מיליון שקל בבורסה של תל אביב.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully