וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קומסופט מציגה לוגו וסיסמה חדשים: WE DO IT SMART

29.3.2001 / 11:30

החלפת הלוגו והסיסמה הם חלק מתהליך מיצוב מחדש כחברה המספקת מכלול מלא של פתרונות מחשוב

שירות TheMarker.com
ltpgt
הנהלת חברת קומסופט החליטה כחלק מתהליך מיצוב מחדש, כחברה המספקת מכלול מלא של פתרונות מחשוב, לשנות את לוגו החברה ואת הסיסמה המלווה אותה.
lt/pgt

ltpgt
ההחלטה על הרחבת סל המוצרים התקבלה לפני כתשעה חודשים. קומסופט תתמקד בנוסף למתן פתרונות בלעדיים של אינפורמיקס, גם במתן מכלול מלא של פתרונות טכנולוגיים בתחומי ה-Business Intelligence (תובנה עסקית) וה-e-Business (סחר אלקטרוני), תוך חתימה על מספר הסכמי ייצוג עם חברות תוכנה זרות דוגמת Silverstream, Datastage, Ascential software ו-Cloudscape.
lttablegtlttrgtlttdgt
ltimg src="/ibo/images/logos/comsoft.gif"gt
lt/tdgtlt/trgtlt/tablegtltp class="article1"gt
הלוגו החדש עוצב במשרד הפרסום של החברה - טנא אלי פרסומאים, והוא משלב את הצבעים כחול (שמירה על הקיים בלוגו הישן) וירוק (כמזוהה עם עולם ההיי-טק של שנת 2001). הלוגו החדש אמור ליצור תחושה של עדכניות עם דינמיות, והסלוגן שנבחר WE DO IT SMART מציג את פעילותה של החברה במשחק מלים המשלב את המלה IT, שהיא גם ראשי התיבות להתמחות החברה בתחום הטכנולוגיה החכמה (Information Technology) .
lt/pgt

ltpgt
חברת קומסופט טכנולוגיות נסחרת בבורסת ניירות ערך בתל אביב, ומשתייכת לקבוצת פורמולה . החברה מתמחה במתן פתרונות עסקיים לארגונים גדולים ובינוניים בתחום ניהול נתונים בסביבות טכנולוגיות שונות, ומבצעת פרויקטים בתחום ה-e-Business, Business Intelligence ו-Management Content. בין לקוחות החברה: קומברס, טלרד, מוטורולה, אמדוקס, אלביט, שירותי בריאות כללית, פלאפון, מי עדן, בזק בינלאומי, NDS, אסם, איסתא.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully