וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רז שטיינמץ ממשיך להיפטר מהחזקות נדל"ן: אמפל מוכרת את חלקה בבניין בניו יורק תמורת 33 מ' ד'

29.3.2001 / 16:02

אמפל תרשום בעקבות העסקה רווח של 8 מיליון דולר לפני מס ברבעון הראשון של 2001; המכירה - במסגרת אסטרטגיית החברה להעביר את מיקוד הפורטפוליו שלה לחברות טכנולוגיה

גתית פנקס
ltpgt
חברת ההחזקות אמפל , שבשליטת רז שטיינמץ, מוסיפה להיפטר מהחזקותיה בתחום הנדל"ן. זאת, במטרה להתמקד בפורטפוליו שלה בחברות היי-טק ותקשורת, שלהן קשר ישראלי. לאור זאת, אמפל הודיעה כי מכרה אמש את חלקה בבניין בניו יורק (בשדרה השנייה, מספר 800) תמורת 33 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
כתוצאה מכך, אמפל תרשום רווח לפני מס של 8 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2001. בנוסף להחזקות החברה בתחום התקשורת וההיי-טק היא משקיעה גם בנדל"ן ותעשייה. החזקתה הבולטת ביותר, אולי, של אמפל היא בחברת התקשורת מירס, שקיבלה בחודש שעבר אישור מפעיל סלולרי רביעי בישראל. לאמפל 25% מהון מניות החברה.
lt/pgt

ltpgt
לא מכבר ציין האנליסט סטיבן לוי מבית ההשקעות UBS ורבורג, כי אמפל מצטיינת בהחזקות של חברות שאינן מפתחות טכנולוגיות המשויכות לענפי ה-B2B או ה-B2C החבוטים - וזו נקודת חוזק של החברה בעיניו. הפורטפוליו של אמפל מורכב אף מחברות ממוסדות יחסית, שכבר הספיקו לבצע גיוסי הון משמעותיים, מה שהופך אותן להשקעות בטוחות יותר ומגדיל את שוויין.
lt/pgt

ltpgt
את המסחר היום פותחת המניה במחיר של 5.2 דולרים - נמוך ב-80% ממחיר השיא שלה השנה. מחיר היעד שהוצב למניה לפני כחודש בבית ההשקעות היה 16.5 דולר - יותר מפי 3 ממחיר המניה היום.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully