וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המשבר במרקס אנד ספנסר לא ישפיע באופן מהותי על חברת דלתא

29.3.2001 / 17:07

היקף המכירות ל-M&S צפוי להצטמצם ב-6 מיליון דולר; מנכ"ל דלתא: "מהלכי הצמצום של מרקס אנד ספנסר יחזקו בסופו של דבר את דלתא"

גולן פרידנפלד
ltpgt
המשבר במרקס אנד ספנסר לא ישפיע באופן מהותי על מכירותיה של חברת דלתא , כך טוענים גורמים בחברת דלתא. ההערכות הן כי היקף המכירות של דלתא למרקס אנד ספנסר צפוי לקטון בכ-6 מיליון דולר בלבד.
lt/pgt

ltpgt
ב-2001 עומד צפי המכירות של דלתא על 200 מיליון דולר, כך שמדובר על ירידה של כ-3% בלבד בהיקף מכירותיה של דלתא. היקף מכירותיה של דלתא למרקס אנד ספנסר ב-2001 צפוי להוות כ-30% ממכירות דלתא.
lt/pgt

ltpgt
מהנהלת דלתא נמסר כי הנהלת מרקס אנד ספנסר הודיעה לחברה כי לא צפוי שינוי משמעותי בהיקף הרכישות שלה מדלתא בשנת 2001, ומנכ"ל דלתא הביע את הערכתו כי מהלכי הצמצום של מרקס אנד ספנסר ישפרו את ביצועי החברה הבריטית, ויחזקו בסופו של דבר את הספקיות המרכזיות שלהם ובינהן דלתא.
lt/pgt

ltpgt
בעבר היוו מכירותיה של דלתא למרקס אנד ספנסר יותר מ-50% מסך המכירות השנתיות שלה, אולם מספר זה יורד בהדרגה, ובשנת 2000 הוא הסתכם ב-43%. בשנת 2001 יעמוד היקף המכירות למרקס אנד ספנסר על כ-30% כאמור.
lt/pgt

ltpgt
היום הודיעה מרקס אנד ספנסר כי היא מתכוונת לסגור את כל חנויותיה ברחבי אירופה הקונטיננטלית ותקצץ כ-4,390 מישרות. בנוסף מתכוונת החברה למכור 2 רשתות בארה"ב: רשת חנויות הבגדים ברוקס ברדרס ורשת המרכולים קינגס.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully