וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יעקובס: "מריל לינץ' יחפשו את הרוכשים הפוטנציאליים של בזק אחד אחד ובעוד חודש נבצע הערכת מצב מחודשת"

29.3.2001 / 17:20

פרסום המכרז להפרטת החברה נדחה בחודש לפחות; יעקובס: 3 הנושאים המעכבים את ההפרטה - מצב שוק התקשורת העולמי, מחיר המניה ופרשת זאבי

גיא הדס
ltpgt
פרסום המכרז להפרטת בזק נדחה בחודש לפחות, כך אמר היום מנהל רשות החברות הממשלתיות, ירון יעקובס. החלטתו של יעקובס באה לאחר שיחה שערך היום עם אנשי מריל לינץ' המלווים את הפרטת בזק. במריל לינץ' סבורים שבלתי אפשרי בשלב זה למצוא משקיעים פוטנציאליים שירכשו את חלקה של המדינה בחברת בזק.
lt/pgt

ltpgt
"מריל לינץ' יחפשו את הרוכשים הפוטנציאליים של בזק אחד אחד ובעוד חודש נבצע הערכת מצב מחודשת", אומר יעקובס, ומוסיף ששלושת הנושאים המעכבים את ההפרטה הם מצב שוק התקשורת העולמי, מחירה הנמוך של מניית בזק ופרשת זאבי.
lt/pgt

ltpgt
פרסום המכרז היה אמור להתרחש ביום שני הקרוב, אולם שר התקשורת ראובן ריבלין אמר כבר לפני יומיים כי הממשלה לא תעמוד ביעד פרסום המכרז, ועתה הוחלט כי הדחייה תהיה של חודש אחד לפחות.
lt/pgt

ltpgt
יעקובס אמר כי חברות התקשורת הזרות, שהן הרוכשות הפוטנציאליות, יימנעו מהשקעה בבזק מכיוון שהן יתקשו מאד לגייס את הכסף מהבנקים ולהעביר החלטת השקעה גדולה בימים קשים כאלה. "וגם אם יהיה מישהו שירצה להשקיע - הרי שהדבר יתבטא במחיר שיציע".
lt/pgt

ltpgt
מנכ"ל בזק, אילן בירן, קיבל את ההודעה לגבי דחיית פרסום המכרז.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully