וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ליהמן ברדרס: חוזה טריון עם Shaw מגדיל את בטחוננו כי תעמוד בתחזיות לשנה זו

29.3.2001 / 17:36

מעודדים מהחוזה עליו הוכרז אמש, אך לא מעלים את תחזיות הכנסות טריון שהונמכו לאחר תוצאות הרבעון הרביעי; ההמלצה נותרת "תשואת שוק"

גתית פנקס
ltpgt
אמש הודיעה חברת טריון , הנסחרת בבורסת הנאסד"ק לפי שווי של כ-260 מיליון דולר, כי חברת Shaw תקשורת מתכוונת לרכוש 250 אלף מודמי כבלים וציוד נלווה ממנה במהלך 12-9 החודשים הקרובים.
lt/pgt

ltpgt
בבית ההשקעות ליהמן ברדרס ממהרים לפרסם דו"ח על החברה, בו הם אומרים כי החוזה בהחלט גורם להם לחוש בנוח עם תחזיותיהם מן החברה לשנת 2001.
lt/pgt

ltpgt
"אנחנו לא מעלים בשלב זה את תחזיות ההכנסות שלנו מן החברה לאור החוזה החדש", אומרת האנליסטית אנדראה גרין, "אולם אין ספק שההתקשרות עם Shaw הופכת אותנו לבטוחים יותר בחברה וביכולת שלה לפגוש את התחזיות שלנו לשנת 2001", היא מוסיפה. ההערכות של ליהמן ברדרס הן שטריון תדווח על הכנסות של 225 מיליון דולר לשנת 2001 ושל 390 מיליון דולר בשנת 2002.
ltbrgt
lt/bgtייתכן שהחברה תפתיע ברבעון הראשוןltbgt
למרות שמדובר בחוזה משמעותי, בבית ההשקעות מוסיפים לנקוט גישה זהירה. עם זאת, האנליסטית מציינת לטובה כי טריון מוסיפה לבנות עצמה מחדש בתקופה זו במלוא המרץ, משתדלת לטפל בבעיות המלאי בהן היא נתקלת, ובונה את עסקי המוליכים למחצה שלה.
lt/pgt

ltpgt
חברת Shaw הקנדית, שהיא היום בעלת 18.2% מהון מניות החברה (החלק הארי), תפרוש את המודמים באזור ונקובר, וכבר ברבעון השני של השנה תחל טריון לשלוח את המודמים. בליהמן ברדרס סבורים כי ההערכות הראשוניות של טריון היו נמוכות יותר, ובמלים אחרות, גם היא הופתעה מגודל החוזה.
lt/pgt

ltpgt
נזכיר, כי בעת פרסום תוצאותיה הכספיות לרבעון הרביעי, הזהירה החברה כי הרבעון הראשון של 2001 יסתיים בהפסדים של 50-45 סנט למניה, וכי ההכנסות יוסיפו להתכווץ ויסתכמו בכ-50-45 מיליון דולר בלבד. האנליסטים, שכבר נאלצו לעדכן לאחר אזהרת הרווח לרבעון הרביעי את התחזיות, קיוו להפסד של 33 סנט "בלבד", ברבעון
הראשון.
lt/pgt

ltpgt
בליהמן אומרים היום כי ייתכן שהדרישה הגבוהה בה זוכה החברה מכיוון מודמי הכבלים שלה, תוכל לסייע לה להציג ברבעון הראשון של השנה תוצאות שיכולות אף להיות גבוהות מהתחזיות - כלומר, 48.6 מיליון דולר. גרין מותירה למניה המלצת "תשואת שוק".
lth5gt lthrgt
לצפייה בריכוז המלצות האנליסטים לחצו על הלינק "המלצות אנליסטים" שבראש העמוד.
lthrgt
lth5/gt
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully