וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

NTT היפאנית בחרה בטכנולוגיית הקול של ווקלטק לרשת ה-VPN שלה

29.3.2001 / 17:32

ARCSTAR, שירות ה-VPN של NTT לטלפוניה, מספק למנויים רשת וירטואלית פרטית מבוססת VoIP על גבי רשת ה-IP של NTT

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת ווקלטק תקשורת הודיעה כי NTT תקשורת, חברת התקשורת היפאנית, בחרה בה לאספקת טלפוניה כשירות ערך מוסף חדש על גבי רשת התקשורת שלה - VPN ARCSTAR.
lt/pgt

ltpgt
פתרון הטלפוניה VPN של רשת NTT מבוסס על טכנולוגיית ה-VoIP של ווקלטק. פוגי'טסו מערכות עסקיות, המפיצה של ווקלטק ביפאן, כבר התקינה את הפיתרון ברשת הפנימית שלה.
lt/pgt

ltpgt
ARCSTAR, שירות ה-VPN של NTT לטלפוניה, מספק למנויים רשת וירטואלית פרטית מבוססת VoIP על גבי רשת ה-IP של NTT. מנויים לשירות יכולים לתקשר ביניהם (כקבוצה סגורה) בתשתית משותפת פרטית ומאובטחת.
lt/pgt

ltpgt
NTT תקשורת, אחת מספקיות התקשורת הגדולות בעולם, מתעתדת להציע שירותי voice VPN ללקוחותיה העסקיים ביפאן וברחבי העולם, תוך הגדרת תוכנית התקשרות (Dialing Plan) פרטית ועצמאית לכל אחד מהם.
lt/pgt

ltpgt
אילון גנור, יו"ר ומנכ"ל ווקלטק, אמר: "אנו מחויבים בעבודתנו עם NTT להצלחת שירות ה-voice VPN על גבי רשת ARCSTAR, ורואים בכך תחילתה של ברית אסטרטגית בין החברות".
lt/pgt

ltpgt
ווקלטק תקשורת היא ספקית של פתרונות מבוססי תוכנה לפרישת הדור הבא של פלטפורמות טלפוניה מבוססות פרוטוקול אינטרנט (IP) בשיחות בינלאומיות ועירוניות ומעניקה תמיכה בשירותים נלווים.
lt/pgt

ltpgt
ווקלטק היא גם המייסדת של חברת ITXC, ספקית של שירותי תקשורת קולית על רשת האינטרנט שהוקמה ב-1997. כיום מחזיקה ווקלטק ב-4.78 מיליון מניות בחברת ITXC.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully