וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

NTT בחרה בטכנולוגיית ווקלטק לרשת ה-VPN שלה

29.3.2001 / 22:01

החדשות האחרונות על המניות הישראליות בניו יורק

שירות TheMarker.com
ltpgt
ltigtltbgtltfont color=redgt
29 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
ליהמן ברדרס: חוזה טריון עם Shaw מגדיל את בטחוננו כי תעמוד בתחזיות לשנה זו
lt/bgt
טריון הודיעה כי חברת Shaw תקשורת מתכוונת לרכוש 250 אלף מודמי כבלים וציוד נלווה ממנה במהלך 12-9 החודשים הקרובים.
lt/pgt

ltpgt
בבית ההשקעות מפרסמים דו"ח על החברה, בו הם אומרים כי החוזה בהחלט גורם להם לחוש בנוח עם תחזיותיהם מן החברה לשנת 2001, אך מותירים למניה המלצת "תשואת שוק". ההערכות של ליהמן ברדרס הן שטריון תדווח על הכנסות של 225 מיליון דולר לשנת 2001 ושל 390 מיליון דולר בשנת 2002.
ltbgt
NTT היפאנית בחרה בטכנולוגיית הקול של ווקלטק לרשת ה-VPN שלה
lt/bgt
ווקלטק הודיעה כי NTT תקשורת, חברת התקשורת היפאנית, בחרה בה לאספקת טלפוניה כשירות ערך מוסף חדש על גבי רשת התקשורת שלה - VPN ARCSTAR.
lt/pgt

ltpgt
ARCSTAR, שירות ה-VPN של NTT לטלפוניה, מספק למנויים רשת וירטואלית פרטית מבוססת VoIP על גבי רשת ה-IP של NTT. מנויים לשירות יכולים לתקשר ביניהם (כקבוצה סגורה) בתשתית משותפת פרטית ומאובטחת.
ltbgt
אי-סים מוכרת לניפון רישיון שימוש במוצר שלה תמורת 900 אלף דולר
lt/bgt
esim (אי-סים) 10003362-MRQ , יצרנית טכנולוגיות הדמיה המשמשות לצורך פיתוח מוצרי תמיכה בלקוחות ויישומי אינטרנט, הודיעה כי חתמה על הסכם עם החברה היפאנית ניפון. בהתאם לפרטי ההסכם היא תמכור לניפון את רישיון השימוש ב-RapidPlus גירסה 6.
lt/pgt

ltpgt
ההסכם מעניק לניפון אישור לייצור סימולטורים מבוססי ג'אווה עבור לקוחותיה. ההסכם הוא לשלוש שנים, וערכו נאמד ב-900 אלף דולר. בחוזה נכללים תנאים המסדירים הכנסות נוספות שיתקבלו עבור מכירת המוצר ללקוחות ניפון.
ltbgt
אמפל מוכרת את חלקה בבניין בניו יורק תמורת 33 מ' ד'
lt/bgt
חברת ההחזקות אמפל , שבשליטת רז שטיינמץ, מכרה את חלקה בבניין בהמשך לכוונתה להיפטר מהחזקותיה בתחום הנדל"ן, במטרה להתמקד בפורטפוליו שלה בחברות היי-טק ותקשורת, שלהן קשר ישראלי.
lt/pgt

ltpgt
כתוצאה מכך, אמפל תרשום רווח לפני מס של 8 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2001. בנוסף להחזקות החברה בתחום התקשורת וההיי-טק היא משקיעה גם בנדל"ן ותעשייה. החזקתה הבולטת ביותר, אולי, של אמפל היא בחברת התקשורת מירס, שקיבלה בחודש שעבר אישור מפעיל סלולרי רביעי בישראל. לאמפל 25% מהון מניות החברה.
ltbgt
אופנהיימר: רכישת מאינד את קו מוצרי Veramark לבילינג בסלולר תמורת 1 מ' ד' - ללא סיכון
lt/bgt
בחברת מאינד מדברים כבר זמן רב על הרצון לבצע רכישות של חברות עם טכנולוגיה משלימה, והשבוע הודיעה ההנהלה על עסקה מסוג זה - רכישת קו המוצרים VeraBill של חברת Veramark.
lt/pgt

ltpgt
במאינד רואים ברכישה הזדמנות טובה כדי לפנות לשוק של בילינג לסלולר ול-ILECs בסדר גודל קטן עד בינוני. בינתיים, מדובר בקו מוצרים נפרד אותו תמכור מאינד, אך התכנון הוא להשיק בעוד כשנה מוצר שיאחד את היכולות של מוצרי VeraBill עם אלו של מאינד.
lt/pgt

ltpgt
בבית ההשקעות אופנהיימר (CIBC) פירסמו לאחר הרכישה דו"ח בו הם אומרים כי גם אם מדובר ברכישה קטנה יחסית עבור מאינד, הרי שהיא בהחלט צעד בדרך להרחבת קהל היעד שלה, ותסייע לחברה להרחיב את פעילותה בשוק הבילינג, גם מעבר ל-VoIP.
ltbgt
DSSI: רווח נקי של 112 אלף דולר ב-2000, לעומת הפסד של 16 מ' ד' ב-1999
lt/bgt
DSSI (די.אס.אס.איי) מניה דיווחה על תוצאותיה הכספיות לשנת 2000. במהלך השנה עלו המכירות ב-46% ל-57.8 מיליון דולר, לעומת 39.7 מיליון דולר ב-1999.
lt/pgt

ltpgt
חברת DSSI - Data Systems & Software Inc היא ספקית שירותי ייעוץ ופתוח למחשבים. לחברה יש אישור למכור בצורה ישירה חומרה בעלת ערך מוסף. באמצעות החברה הבת, קומברג' טכנולוגיות, החברה מספקת פתרונות תקשורת למתקנים ציבוריים.
ltigtltbgtltfont color=redgt
28 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
אלקטריק פיול משיקה קו מטענים חדש
lt/bgt
אלקטריק פיול הודיעה על השקתם של מטעני אינסטנט פאוור בתחילת הרבעון השני של 2001.
lt/pgt

ltpgt
קו המוצרים החדש יכלול מטענים למחשבי כף יד, דגמי טלפון ומודמים ניידים. מטעני האינסטנט פאוור מאפשרים למשתמשי מחשבי כף יד ניידות ונוחות בעודם טוענים את סוללת המכשיר.
ltbgt
ביו.בי.אס מורידים את תחזית הצמיחה לאורבוטק - המכירות יגדלו השנה ב-15% בלבד לכ-429.2 מ' ד'
lt/bgt
בנק ההשקעות השווייצי מפרסם עדכון להמלצתו למניית אורבוטק לאחר שפירסמה הנהלת החברה הודעת הרגעה, לפיה תעמוד בתחזיות לרבעון הראשון. הבנק מעניק למניית החברה המלצת "קנייה", תוך שהוא מפחית את מחיר היעד מ-70 דולר ל-51 דולר - עדיין 72% מעל מחיר המניה בבורסה.
ltbgt
אופנהיימר: ואיו צפויה להפסיד השנה כ-35.3 מ' ד'; תסבול מתזרים מזומנים שלילי בארבעת הרבעונים הקרובים
lt/bgt
בבנק ההשקעות מפרסמים עדכון להמלצתם למניית ואיו בעקבות אזהרת הרווח שפירסמה החברה. האנליסטים של אופנהיימר מורידים את המלצתם למניה מ"קנייה" ל"החזק".
lt/pgt

ltpgt
באופנהיימר מפחיתים את תחזית ההכנסות לחברה בשנת 2001 מכ-60 מיליון דולר ל-14 מיליון דולר. באשר לשורה התחתונה, באופנהיימר מעריכים כי החברה תרשום ברבעון הראשון הפסד של כ-10.3 מיליון דולר, ובסיכום שנתי יגיעו הפסדי החברה לכ-35.3 מיליון דולר. באשר להפסד הצפוי למניה, הרי שבאופנהיימר מעדכנים את ההפסד הצפוי ל-1.09 דולר, לעומת תחזית קודמת להפסד של 0.36 סנט למניה.
ltbgt
סלומון סמית ברני מותירים את המלצת ה"קנייה" לאורבוטק אחרי הודעת ההרגעה
lt/bgt
בעקבות הודעת ההרגעה שפירסמה הנהלת אורבוטק מותירים האנליסטים מסלומון סמית בארני את המלצת ה"קנייה" שלהם למניית החברה ואת מחיר היעד בשיעור של 70 דולר - גבוה בלמעלה מ-100% ממחירה בבורסה.
lt/pgt

ltpgt
החברה מסרה כי תעמוד בתחזית הצמיחה של 27% ברבעון הראשון של 2001, והשניים מעריכים כי החבר

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully