וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

Trivnet יוצאת לגיוס של 20-10 מ' ד'

29.3.2001 / 21:57

העסקות האחרונות בהיי-טק ובהון סיכון הישראליים

שירות TheMarker.com
ltpgt
ltigtltbgtltfont color=redgt
29 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
Lycium השלימה גיוס seed של 2 מ' ד' מקרן בנצ'מרק
lt/bgt
ההשקעה ב-Lycium הנה השקעת סיד ראשונה של בנצ'מרק בישראל. לפני שבוע ביצעה הקרן השקעה ראשונה בישראל בכלל, כאשר השתתפה בסיבוב גיוס שני של חברת הסטארט אפ Integra5.
lt/pgt

ltpgt
Lycium עוסקת בפיתוח טכנולוגיה לשילוב קול ונתונים על גבי רשתות תקשרות, בקצבים גבוהים מהמוכר ומקובל כיום.
lt/pgt

ltpgt
קרן בנצ'מרק, שמתמחה בהשקעות בחברות טכנולוגיה בשלביהן המוקדמים, היא אחת מקרנות ההון סיכון המובילות בארה"ב, עם היקף הון מנוהל של יותר מ-2.3 מיליארד דולר.
ltigtltbgtltfont color=redgt
27 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
סופטבנק אירופה ו-STI ונצ'רס הובילו את iSeg לגיוס של 7 מ' ד' בסיבוב השקעה שני
lt/bgt
iSeg Technologies (אייסג טכנולוגיות) הודיעה כי סופטבנק אירופה ונצ'רס ו-STI ונצ'רס השקיעו בה לצורך מימון השקת המערכת שפיתחה לתכנון וניהול אסטרטגי של לקוחות.
lt/pgt

ltpgt
חברת הסטארט אפ מפתחת ומשווקת מערכת תוכנה המאפשרת פילוח שוק ובניית חבילות מוצרים ושירותים בהתבסס על צורכיהם ורצונותיהם של לקוחות.
ltbgt
Trivnet יוצאת לגיוס של 20-10 מ' ד'
lt/bgt
טריוונט, שהוקמה לפני כארבע שנים, גייסה עד כה כ-20 מיליון דולר. בין המשקיעים בה: קרנות וריטס, מגנום וסטאר, סינגפור טלקום, Euro-America ,CDIB וגופים נוספים. גורמים בשוק מעריכים כי השווי לפיו ייערך הגיוס יהיה 60-40 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
טריוונט פיתחה את מערכת ה-WISP המאפשרת גבייה ברכישות מקוונות של מוצרים באינטרנט ובאינטרנט הסלולרי בסכומי כסף קטנים.
ltbgt
קרן ההון סיכון דרייפר פישר מקימה קרן להשקעות בישראל
lt/bgt
קרן ההון סיכון מתכוונת להגדיל את היקף השקעותיה בישראל ולהשקיע כמה עשרות מיליוני דולרים בחברות סטארט-אפ ישראליות - כך אמר שותף בקרן הבת הניו יורקית של דרייפר פישר, דני שולץ. "אנחנו חושבים להשקיע חלק מהקרן החדשה שלנו, שהיקפה 110 מיליון דולר והממוקמת בניו יורק, בחברות ישראליות", אמר.
lt/pgt

ltpgt
דרייפר פישר היא מהקרנות הוותיקות בחוף המערבי של ארה"ב. היא הוקמה ב-58' ומנהלת הון בהיקף של כ-3 מיליארד דולר. הקרן מתמקדת בהשקעות בחברות בשלבים המוקדמים ויש לה אסטרטגיה מיוחדת ביחס לקרנות ההון סיכון של עמק הסיליקון, בסיס המוצא שלה.
ltigtltbgtltfont color=redgt
26 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
אורסוס פיטרה 15 עובדים ומתגברת את פעילותה בארה"ב
lt/bgt
החברה פיטרה 15 מתוך 160 עובדיה. עיקר המפוטרים היו ממחלקות התמיכה והשיווק. מנכ"ל החברה ציין כי הפיטורים נעשו כחלק מתוכנית שנתית לייעול החברה, וכי במקביל החברה ממשיכה בקליטתם של עובדים חדשים. עוד ציין המנכ"ל כי לחברה מעל 50 מיליון דולר בקופתה ואינה בקשיים.
lt/pgt

ltpgt
אורסוס היא ספקית פתרונות תשתית לאינטגרציה מהירה של מסחר בין עסקים באינטרנט, ובין מערכות סלולריות לאינטרנט.
lt/pgt

ltpgt
אורסוס גייסה עד כה 68 מיליון דולר בשלושה גיוסים. בין בעלי מניותיה: קומסור (חברה בת של קומברס טכנולוגיות), כור, כלל תעשיות, קרן סידר, מזרחי השקעות, מודגל טק, אפסילון, איש העסקים איתן ורטהיימר וסינגפור טלקום (סינגטל).
ltbgt
BrightCom נבחרה לספקית ה-Bluetooth של חברה בת של Solectron
lt/bgt
הסטארט אפ הישראלית נבחרה על ידי Technologies SMART Modular להיות ספקית ה-Bluetooth למוצריה. SMART היא חברה בת של Solectron, הנסחרת בוול סטריט בשווי של 13.6 מיליארד דולר והיא הקבלנית הגדולה בעולם לייצור רכיבים אלקטרוניים. בין לקוחותיה: אריקסון, סיסקו ו- IBM.
lt/pgt

ltpgt
באמצע ינואר הודיעה BrightCom על השלמת גיוס של 15 מיליון דולר על פי שווי של 95 מיליון דולר אחרי הכסף. בין המשקיעים בחברה: BVR, שרם-פודים-קלנר, STI Ventures של בני שטיינמץ ו-Argoquest של ג'ייסון ברזילי.
ltbgt
אריקסון תשלב את טכנולוגיית PowerDsine הישראלית בטלפוני ה-IP מתוצרתה
lt/bgt
חברת PowerDsine הודיעה כי ענקית התקשורת אריקסון בחרה בפתרון החברה להעברת אנרגיה על גבי רשתות נתונים ותשלב אותו בכל טלפוני ה-IP מתוצרתה. אריקסון מצטרפת לחברות סימנס ו-COM3 שהודיעו גם הן על בחירתן בטכנולוגיה של PowerDsine.
lt/pgt

ltpgt
הפיתרון שמספקת PowerDsine מאפשר חיבורם של מוצרי קצה לרשת התקשורת המקומית ללא צורך בחיבור נוסף לחשמל.
ltbgt
פיליפס תשקיע בסטארט אפ הישראלי קומיל
lt/bgt
רויאל פיליפס אלקטרוניקס, יצרנית מוצרי האלקטרוניקה מהולנד, הודיעה על השקעה של 1.5 מיליון דולר בחברת קומיל (Commil) הישראלית, המפתחת טכנולוגיית תשתיות לתקשורת אלחוט לבתים. ההשקעה נעשתה כחלק מאסטרטגיית ההשקעה של פיליפס ב-Bluetooth.
lt/pgt

ltpgt
קומיל הוקמה בתחילת שנת 2000 על ידי ירון סופר, ניצן ארזי וחיים ברק, והשלימה גיוס seed של יותר ממיליון דולר מקרן ג'מיני.
ltigtltbgtltfont color=redgt
25 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
דן אנד ברדסטריט: בשנת 2000 נוהל בישראל הון סיכון בהיקף של 7.1 מיליארד דולר - גידול של 76.1% לעומת השנה הקודמת
lt/bgt
ההשקעה הממוצעת בחברה, לפי דן אנד ברדסטריט, היתה 2.24 מיליון דולר. ההשקעה בחברות התקשורת היתה הגדולה ביותר מבחינה כספית ומבחינת היקפה מסך כל ההשקעות בששת התחומים אליהם הופנה ההון המושקע, עם 248 מיליון דולר - 33% מתוך סה"כ ההשקעות.
ltbgt
Vallehermoso השקיעה ב-BuildCom ספרד 2 מ' ד' לפי שווי 20 מ' ד'
lt/bgt
Vallehermoso מחזיקה כעת ב-9% מ-BuildCom. ההשקעה תשמש לפיתוח והרחבת הפעילויות בספרד.
lt/pgt

ltpgt
החברה מציינת כי Vallehermoso, הבונה בתים בספרד, התחייבה להעביר 200 פרויקטים בסכום כולל של כמיליארד דולר בשנה, דרך זירת המסחר של BuildCom ספרד וכי צפי ההכנסות ל-BuildCom ספרד בשנה הראשונה מסתכם ב-7 מיליון דולר.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully