וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אי-סים חתמה על חוזה בשווי 900 אלף דולר ל-3 שנים עם ניפון היפאנית

29.3.2001 / 22:40

במקביל, הודיעה יצרנית טכנולוגיות ההדמיה על חתימת חוזה נוסף עם חברת ברטיזן

גיא ימין
ltpgt
חברת esim (אי-סים) 10003362-MRQ , יצרנית טכנולוגיות הדמיה לפיתוח מוצרי תמיכה בלקוחות ויישומי אינטרנט, דיווחה היום אומנם על חוזים חדשים, אך אין בכך כדי לסייע למניה שמאבדת היום כ-13% במהלך המסחר.
lt/pgt

ltpgt
אי-סים דיווחה על חתימת הסכם עם החברה היפאנית ניפון, ששוויו 900 אלף דולר למשך שלוש שנים. אי-סים תמכור לניפון את רשיון השימוש במוצר ה-RapidPlus גירסה 6, שיאפשר לניפון לייצר סימולטורים מבוססי ג'אווה עבור לקוחותיה. בחוזה נכללים תנאים המסדירים הכנסות נוספות שיתקבלו עבור מכירת המוצר ללקוחות ניפון.
lt/pgt

ltpgt
המוצר של אי-סים הוא כלי תוכנה המאפשר ללקוחותיה לבנות סימולציה של המוצר אותו הם מעוניינים לפתח, והרישוי יאפשר לניפון לייצר "חוברות הדרכה" אונליין: לפתח עבור יצרני מוצרי החשמל הביתיים ביפאן "מוצרים וירטואליים" הנראים ומתנהגים כמו מוצרים אמיתיים. הדבר יאפשר לקצר את משך זמן עיצוב המוצר ולשפר את התמיכה בלקוחות.
lt/pgt

ltpgt
רק לפני מספר ימים הודיעה אי-סים על הסכם שיתוף פעולה עם מיקרוסופט 10003604-MRQ , לפיו ישווקו השתיים את מוצר ה-RapidPlus עם תוכנת ההפעלה חלונות - מה שהקפיץ את המניה בכ-40% ביום מסחר אחד.
lt/pgt

ltpgt
במקביל, הודיעה היום אי-סים על הסכם נוסף עם חברת ברטיזן (Bartizan Data Systems) , המספקת פתרונות ניהול מידע. אי-סים תספק לברטיזן את קו מוצרי ה-LiveProducts, המאפשר לבחון מוצרים וירטואליים ברשת ולפתור בעיות בשימוש ב"חוברות הדרכה" אונליין.
lt/pgt

ltpgt
זהו החוזה השני בין שתי החברות, שכן ברטיזן כבר עשתה שימוש בקו מוצרים זה כדי להדריך מנהלי תצוגות ותערוכות.
lt/pgt

ltpgt
"ההסכם עם ברטיזן ממחיש את מעמדנו בשוק ה-B2B, והוא מהווה דוגמה טובה לשימוש בחטיבת מוצרי ה-Liveproducts", אמר נשיא החטיבה באי-סים, ביל סימס.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully