וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

Jafco השלימה גיוס קרן המשך בהיקף 178 מ' ד' שתשקיע בישראל

30.3.2001 / 10:11

הקרן החדשה תתמקד בהשקעות בחברות העוסקוןת במדעי החיים, הטלקומיוניקציה, המסחר האלקטרוני, התוכנה והמוליכים למחצה

הארץ
ltpgt
ltbgt
מאת עודד חרמוני
lt/bgt
קרן ההון סיכון הגדולה ביפן, Jafco (אסיה פאסיפיק), הודיעה אתמול כי השלימה גיוס קרן ההמשך השישית של קרן הבת שלה, Jafco-Asia. קרן ההמשך, בהיקף של 178 מיליון דולר, משקיעה בחברות טכנולוגיות באסיה.
lt/pgt

ltpgt
הקרן הודיעה כי הקרן החדשה תתמקד בהשקעות בחברות אסיאתיות (ללא השקעות ביפן), חברות ישראליות וחברות אוסטרליות. תחומי ההשקעה יהיו מדעי החיים, הטלקומיוניקציה, המסחר האלקטרוני, התוכנה, והמוליכים למחצה. הקרן ציינה כי אחוז ניכר מהקרן יושקע בחברות סטארט-אפ מסינגפור. מרבית ההשקעות של הקרן החדשה מתוכננות לשלבים המוקדמים של החברות.
lt/pgt

ltpgt
קרן ההמשך האסיאתית של JAFCO היא חלק מתאגיד הון הסיכון הבינלאומי של JAFCO, שבסיסו ביפן ובארה"ב. את הקרן הקימה Jafco בשיתוף עם בנק נומורה היפני בשנת 1990, ומאז מנהלת הקרן הון בהיקף כולל של קרוב ל-2.4 מיליארד דולר. ב-99' עברה הקרן לבעלות בלעדית של Jafco.
lt/pgt

ltpgt
Jafco היא מהקרנות הזרות הפעילות בישראל. על פי הערכות השקיעה בשנים האחרונות יותר מ-50 מיליון דולר בחברות סטארט-אפ וקרנות הון סיכון ישראליות. בין החברות בהן השקיעו קרנות Jafco השונות נמצאות קומטאץ', ונון, רדוויז, שלקייס וגלובל לופ. בנוסף השקיעה הקרן בקרנות הון סיכון ישראליות במסגרת Fund of Funds, בהן קרנות ההון סיכון ורטקס ו-JVP.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully