וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הוגשה בקשה לפירוק החברה הקבלנית רביבים בשל חובות של 6 מיליון שקל

30.3.2001 / 14:42

הבקשה למינוי מפרק זמני, במעמד צד אחד, נדחתה על ידי שופטת בית המשפט המחוזי, ורדה אלשיך

הארץ
ltpgt
ltbgt
מאת אסף ברגרפרוינד
lt/bgt
חברת רביבים, בבעלות ובניהול אלון וארז רביב, העוסקת בעבודות תשתית ופיתוח, הגישה השבוע לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה לפירוק החברה. הבקשה למינוי מפרק זמני, במעמד צד אחד, נדחתה על ידי שופטת בית המשפט המחוזי, ורדה אלשיך.
lt/pgt

ltpgt
על מנת למנוע הברחת נכסים מהחברה, השופטת אלשיך אישרה לנציג של ארז ואלון רביב לערוך רישום מדויק של כל נכסי החברה בנוכחות מנהליה, שיהיו אחראים לשלמותם.
lt/pgt

ltpgt
על פי החלטת השופטת אלשיך יהיה על נציגם של אלון וארז רביב להעביר לבית המשפט, בתוך 7 ימים, דו"ח מפורט על נכסי חברת רביבים.
lt/pgt

ltpgt
בקשת הפירוק הוגשה לבית המשפט לאחר שרביבים, שביצעה פרויקטים רבים בתחום התשתית, ביניהם פרויקט נתב"ג 2000 וכביש חוצה ישראל, נקלעה ב-2000 לקשיים תזרימיים וחובותיה נאמדים כיום ב-6 מיליון שקל.
ltbgt
"התחייבויות חדשות במקום הקטנת חובות"
lt/bgt
בבקשת הפירוק, שהוגשה לבית המשפט באמצעות עו"ד אופיר יוסף, מציינים אלון וארז רביב כי לאחר שהחברה נקלעה לקשיים הם הופנו לשני אנשים שהציגו עצמם כמתמחים בשיקום והבראת חברות.
lt/pgt

ltpgt
לטענתם, השניים הציעו להם כי חברה אחרת, שהיתה רשומה בבעלות שני היועצים, תיקח על עצמה את המשך ביצוע העבודות והזכויות השונות של רביבים.
lt/pgt

ltpgt
חברה זו תפעל לסילוק החובות ותשחרר אותם מערבויות ושעבודים על נכסים פרטיים, אשר ניתנו על ידם לטובת בנקים וספקים.
lt/pgt

ltpgt
אלון וארז רביב מציינים בבקשתם לבית המשפט כי לאחר זמן מה התברר להם כי לשני "המומחים" לא היה כוונה לשקם את חברת רביבים אלא ליטול את זכויותיה. התברר להם כי החברה החדשה לא פעלה להקטנת חובות רביבים אלה שהיא יצרה התחייבויות חדשות בשמה ובכך הקטינה את נכסי החברה אשר יכולים להתחלק בין נושיה. (פשר 1256/01) .
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully