וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סוני מבצעת רה ארגון: תקים חטיבת סלולר נפרדת

30.3.2001 / 14:05

בחברה מאשרים כי החברה זנחה את מגזר הסלולר וכעת בכוונתה להעמיק את האחיזה בתחום

גיא צ'אק
ltpgt
ענקית האלקטרוניקה היפאנית סוני הודיעה כי ב-1 באפריל יחל תהליך רה ארגון מקיף בחברה, שבמסגרתו תאחד את כל הפעילות בתחום מוצרי האלקטרוניקה בחטיבה אחת. סוני גם תקים חטיבה נפרדת שתתמקד בתחום הסלולר. האנליסטים מפרשים את החלטת החברה כניסיון להתכונן לעידן הטכנולוגיות של הדור השלישי.
lt/pgt

ltpgt
מעתה, חטיבה אחת תתמקד הייצור מחשבים אישיים, משחקי מחשב, ממירי טלוויזיה, מצלמות דיגיטליות ומוצרי אלקטרוניקה אחרים. החטיבה תהנה מאוטונומיה בתחום ההחלטות העסקיות השוטפות והאסטרטגיות. החטיבה לא תפתח את מחשקי המחשב המקוונים אולם יימשך שיתוף הפעולה בין סוני ל-NTT דוקומו בתחום המשחקים לרשתות מחשב. לאחרונה הודיעה מיקרוסופט 10003604-MRQ על שיתוף פעולה אסטרטגי עם NTT קומיוניקיישנס, שמטרתו להתחרות במשחקי האונליין של סוני.
lt/pgt

ltpgt
שמה של חטיבת הסלולר החדשה של סוני יהיה דיג'טל קומיוניקיישנס נטוורק. דובר החברה מאשר כי עד כה לא פותח התחום במידה מספקת, וזו הסיבה להקמת חטיבה שתעמיק את אחיזתה של סוני בשוק הסלולר.
lt/pgt

ltpgt
סוני מודיעה על רה אירגון בתקופה לא קלה עבורה: לאחרונה הורידה החברה במחצית את תחזית רווחיה לשנת 2001. על פי הערכתה, הם יסתכמו ב-41 מיליון דולר. לפני מספר ימים, איווה, החברה הבת של סוני, הודיעה כי היא מקצצת ב-50% את כוח האדם שלה. אולם בסוני לא מתרגשים ומבטיחים כי הרבעון הנוכחי יראה שיפור ניכר במכירות.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully