וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנק אגוד: אם רמת 375 הנקודות של המעו"ף תיפרץ ההתנגדות המשמעותית הבאה תהיה רק ב-300 נקודות

1.4.2001 / 11:28

בבנק ממליצים על השקעה במניות דיפנסיוויות כגון מניות הבנקים וחברות המזון בשילוב של אופציות מכר; הדולר ייסחר בשבוע הקרוב ברמות של 4.26-4.20 שקלים לדולר

אילן מוסנאים
ltpgt
חודש אחרי שחזו את נפילת המעו"ף אל מתחת לרמת ה-400 נקודות, בעת שעמד על רמה של כ-445 נקודות, מעריכים כלכלני בנק אגוד בניתוח טכני למדד המעו"ף, כי בתקופה הקרובה צפוי קרב בין המוכרים לקונים בשוק על רמות 375 עד 385 הנקודות של המדד.
lt/pgt

ltpgt
לדבריהם, רמת 375 הנקודות הינה רמת תמיכה משמעותית מאז אוגוסט 1999, ובמידה והיא תיפרץ למטה, אין רמת תמיכה משמעותית למעו"ף, אלא ברמת 300 הנקודות. התנגדות למעו"ף קיימת ברמות 395 ו-405 הנקודות.
lt/pgt

ltpgt
בבנק מציינים כי בטווח הקצר אין סיבה משמעותית להתחזקות השוק, כשהגורם העיקרי לכך הוא המצב הבטחוני-פוליטי, אליו מתווספות השפעות שליליות מכיוון מדדי הנאסד"ק והדאו-ג'ונס, וכן התחזקות הדולר מול השקל.
lt/pgt

ltpgt
כלכלני הבנק מציינים, כי גורמים אלה מאפילים על המשך מגמת הורדת הריבית בארץ, הצפויה להמשיך. עם זאת, בבנק מדגישים כי כאשר יתאוששו מדדי ארה"ב ובמקביל תתרחש רגיעה במצב הבטחוני, האלטרנטיבות שבידי הציבור להשקעה במניות תהיינה פחות אטרקטיוויות, מה שצפוי להשפיע לחיוב על שוק המניות.
lt/pgt

ltpgt
למי שבכל זאת מעוניין להשקיע בשוק, ממליצים כלכלני בנק אגוד להשקיע במניות דיפנסיוויות, כגון מניות הבנקים וחברות המזון, בשילוב של הגנות (אופציות PUT) .
lt/pgt

ltpgt
לגבי המסחר במט"ח, בבנק צופים כי מגמת התחזקות הדולר תימשך, לנוכח צמצום זרימת ההון הזר לישראל, האירועים הבטחוניים והמשך תהליך צמצום פערי הריבית בין ישראל לארה"ב. בבנק מעריכים, כי הדולר ייסחר בשבוע הקרוב ברמות של 4.26-4.20 שקלים לדולר, וממשיכים להמליץ על חלוקת ההשקעה באפיק זה בין הדולר ליורו, בחלקים שווים.
lth5gt lthrgt
לצפייה בריכוז המלצות האנליסטים לחצו על הלינק "המלצות אנליסטים" שבראש העמוד.
lthrgt
lth5/gt
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully