וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

וינברג קרסו שמיר זכה בתקציב הפרסום של בנק HSBC בארץ

1.4.2001 / 11:47

התקציב מוערך בכחצי מיליון דולר; קמפיין ראשון יעלה בשבוע הקרוב בעיתונות העסקית בעלות של כ-350 אלף שקל

נורית שר
ltpgt
משרד הפרסום וינברג קרסו שמיר זכה בתקציב הפרסום של בנק HSBC ישראל, המשיק בימים אלה פעילותו בארץ. כך מסר היום מנכ"ל HSBC ישראל, יהודה לוי. תיק יחסי הציבור של הבנק מנוהל על ידי וגנר גרינשטין קיציס.
lt/pgt

ltpgt
תקציב הפרסום של הבנק בארץ מוערך בכחצי מיליון דולר. וינברג קרסו שמיר נבחר בהליך של מכרז בו השתתפו גם גלר נסיס DARCY, פוגל לוין ופרומרקט. המשרדים נדרשו להכין פרזנטציה הכוללת את תפיסתם את אסטרטגיית הפרסום של הבנק.
lt/pgt

ltpgt
וינברג קרסו שמיר מייצג בישראל את חברת הפרסום הבינלאומית ליאו לינטאס, שסיימה לא מכבר מהלך של מיתוג מחדש עבור קבוצת HSBC הבינלאומית. המצגת של וינברג קרסו שמיר כללה לטענת דובר החברה הצעה קריאייטיבית מעניינת, עם התאמה לקו הפרסומי והוויזואלי של ליאו לינטס העולמית.
lt/pgt

ltpgt
HSBC ישראל יתמקד בארץ בשלושה תחומים עיקריים: בנקאות עסקית, בנקאות השקעות ובנקאות פרטית.
lt/pgt

ltpgt
קמפיין ראשון של המשרד יעלה בימים הקרובים עם ההכרזה על פתיחת הסניף. מסע הפרסום הופק בהשקעה של כ-350 אלף שקל, והוא כולל מודעות בעיתונות העסקית שיעלו החל מסוף השבוע הקרוב. המודעות מכריזות על השקת הפעילות בישראל תחת המסר: "מעצמת הבנקאות העולמית פותחת עידן חדש בישראל" ויופיע בהן פירוט על תחומי פעילות הבנק בארץ.
lt/pgt

ltpgt
ממשרד הפרסום נמסר כי היות שהבנק פונה אל קהל יעד ממוקד מאוד, סביר כי אין כוונה לעשות שימוש במדיה טלוויזיונית.
lt/pgt

ltpgt
קבוצת HSBC, שמרכזה בלונדון ודרוגה הבנקאי הוא AA, היא קבוצת בנקאות ושירותים פיננסיים מהגדולות בעולם. לרשת 6,500 משרדים ב-79 מדינות. היקף נכסי הקבוצה לשנת 2000 מסתכם ב-674 מיליארד דולר, ומניותיה נסחרות בבורסות לונדון, פריז, הונג קונג וניו יורק.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully