וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אושרה מכירת מולטימדיה קיד לפסי גולדנברג ב-310 אלף דולר

1.4.2001 / 12:21

ביהמ"ש אישר את המכירה לאחר שלא הוגשה למפרק הצעה אחרת; המפרק ימשיך לחקור את הפעילות הכספית של החברה בכדי לגבות כספים השייכים לה

אמיר הלמר
ltpgt
ביהמ"ש המחוזי בתל אביב אישר היום את מכירת פעילותה של חברת מולטימדיה קיד בינה בחינוך, שנמצאת בתהליך פירוק, לחברת אדיו טימ, בבעלותו של פסי גולדנברג, ממייסדי חברת מולטימדיה קיד, תמורת 310 אלף דולר.
lt/pgt

ltpgt
הצעתה של חברת אדיו טימ, שבבעלות גולדנברג ועובדים נוספים מחברת מולטימדיה קיד, היתה למעשה ההצעה היחידה שקיבל מפרק החברה, עו"ד דן פרידמן, לרכישת הפעילות.
lt/pgt

ltpgt
כזכור, ניסו החברה האם האמריקאית Multimedia Kid ודיוויד רובנר, מבעלי המניות המרכזיים בחברה שהשקיע בה עוד במהלך שנת 1996, לעכב את מכירת הפעילות לגולדנברג, בטענה כי המחיר שהוצע נמוך משמעותית משוויה האמיתי, וטענו שיש לנסות ולמצוא רוכש נוסף.
lt/pgt

ltpgt
עוד טען רובנר, כי יש לחקור תחילה את מעורבותו של גולדנברג בפעולות של העברת כספים מחברת מולטימדיה קיד לחברה אחרת שהיתה בבעלותו. מנגד, טען גולדנברג כי רובנר ומשקיעים נוספים עימו גרמו לקריסת החברה ע"י המיזוג במהופך שביצעו בין החברה לחברת ג'נקון שנסחרה בנאסד"ק.
lt/pgt

ltpgt
מנגד, גולדנברג, באמצעות עו"ד יורי נחושתן, ביקש מהמפרק לחקור את פעילותם של רובנר, דוד בודנר ומורי הברפלד בחברה. כמו כן, הגיש כנגד רובנר תלונה למשטרה בגין חשד לשיבוש הליכי חקירה - תלונה שבמשטרה טרם הוחלט האם להתחיל בחקירתה.
lt/pgt

ltpgt
כאמור, מכירת פעילות החברה אושרה היום ע"י ביהמ"ש המחוזי, לאחר שביום חמישי האחרון הודיעה Multimedia Kid למפרק כי היא מסירה את התנגדותה למכירה. עם זאת, אישור המכירה היום ניתן אף בהתייחס להתנגדות החברה למכירה, ולאחר שביהמ"ש דחה אותה וקבע כי המכירה מחויבת המציאות.
lt/pgt

ltpgt
כעת, לאחר מכירת הפעילות, ימשיך המפרק לחקור את הפעילות הכספית של החברה במטרה להתחקות אחר כספים המגיעים לה מגורמים שונים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully