וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פורום כנף 2000 של שרם פודים קלנר גייס בחודשיים האחרונים למעלה מ-50 מיליון שקל

1.4.2001 / 15:07

בפורום, ששרפ"ק מחזיקה בכ-75% ממניותיו, חברים כבר למעלה מ-40 משקיעים; הפורום בוחן השקעות בבורסה בתל אביב ורכישת נדל"ן במזרח אירופה

אילן מוסנאים
ltpgt
בעיצומו של המשבר בבורסה של תל אביב, ואחרי שפירסמה דו"חות לא מחמיאים לרבעון הרביעי של 2000, רווה קבוצת שרם פודים קלנר מעט נחת מפורום "SFK כנף 2000" . הקבוצה, שמחזיקה בכ-75% ממניות הפורום, השיקה אותו לפני כחודשיים.
lt/pgt

ltpgt
הפורום, שבשבוע שעבר נכנס למשרדיו בבית פלטינום בתל אביב, גייס בחודשיים שחלפו מאז הקמתו למעלה מ-50 מיליון שקל.
lt/pgt

ltpgt
לדברי מנכ"ל SFK כנף 2000, דב רוזמן, הפורום כולל כיום כבר למעלה מ-40 משקיעים (כשסף הכניסה לפורום הוא מיליון שקל - א.מ), ובשלב זה עיקר ההשקעות של הפורום, שמתבצעות באמצעות חברת דש השקעות, הוא באפיקים סולידיים.
lt/pgt

ltpgt
עם זאת, לדברי רוזמן, הפורום שוקל לנצל את הרמות הנמוכות בשוק ההון ולהיכנס להשקעה במניות, אם כי בשלב זה טרם נכנס להשקעות כאלו. בנוסף, הוא בוחן השקעות במזרח אירופה בתחום הנדל"ן.
lt/pgt

ltpgt
לדברי רוזמן, היכולת של הפורום לגייס סכום מכובד זה, למרות התקופה הקשה העוברת על שוק ההון, נובעת מ-2 פרמטרים מרכזיים: הראשון - הצלחתה של קבוצת שרם פודים קלנר כאחת הקבוצות הפיננסיות המובילות בישראל. השני - מבנה הפורום ואפיקי ההשקעה המגוונים מאפשרים לכל לקוח השקעות המתאימות לטעמו האישי, לאופיו וליכולתו הכלכלית.
lt/pgt

ltpgt
הפורום, שמיועד לעשירון העליון, הוא ייחודי בכך שהוא פותח למשקיע הפרטי, תחת כנפי קבוצת SFK, מגוון רחב של השקעות בארץ ובחו"ל, בתחומי הטכנולוגיה, הביוטכנולוגיה, התקשורת, האינטרנט והנדל"ן, שעד כה יכלו לקחת בהם חלק רק חברות השקעה וגופים פיננסיים גדולים. בנוסף, הפורום "יטפל" בחבריו בכל אפיקי ההשקעה השונים, החל מהשקעה במניות וכלה בחיסכון פנסיוני.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully