וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מניות אמריקן אקספרס זינקו ב-6% בעקבות שמועות על רכישתה ע"י סיטיגרופ

1.4.2001 / 18:11

בנק ההשקעות מורגן סטנלי וחברת הביטוח אמריקן אינטרנשונל גרופ הביעו אף הם עניין ברכישת חברת השירותים הפיננסיים

רויטרס
ltpgt
מניות אמריקן אקספרס זינקו ב-6% ביום שישי בעקבות שמועות על רכישתה ע"י ענקית הפיננסים סיטיגרופ.
lt/pgt

ltpgt
שווי העסקה - שעשויה להיות העסקה השנייה בגודלה מעולם במגזר השירותים הפיננסיים בארה"ב - צפוי להגיע ל-56 מיליארד דולר לפחות, לפי מחיר מניית אמריקן אקספרס עם סגירת המסחר - 41.30 דולר.
lt/pgt

ltpgt
מנכ"ל סיטיגרופ, סנדי ווייל, היה אחראי לעסקה הגדולה ביותר מעולם במגזר השירותים הפיננסיים, כאשר חברת הביטוח טרוולרס גרופ (Travelers Group) שבראשה עמד התמזגה עם ענקית הבנקאות סיטיקורפ בעסקה בשווי 70 מיליארד דולר בשנת 1998. סיטיגרופ אף רכשה בשנה שעברה את חברת הפיננסים אסושיאייטס פירסט קפיטל (Associates First Capital) .
lt/pgt

ltpgt
השבועון "ביזנס וויק" דיווח ביום שישי כי ווייל - אשר שימש כנשיא אמריקן אקספרס בתחילת שנות השמונים - מעוניין לרכוש את אמריקן אקספרס. יש היגיון רב ברכישת אמריקן אקספרס על ידי סיטיגרופ, טוענים מומחי שוק, אך ייתכן שהעסקה לא תצא לפועל בשל מחירה הגבוה של אמריקן אקספרס.
lt/pgt

ltpgt
עוד דיווח "ביזנס וויק" כי בנק ההשקעות מורגן סטנלי וחברת הביטוח אמריקן אינטרנשונל גרופ הביעו עניין ברכישת אמריקן אקספרס. כל החברות המוזכרות סירבו להגיב על הידיעה.
lt/pgt

ltpgt
בחודש ינואר הזהירה אמריקן אקספרס כי רווחיה ברבעון הראשון של שנת 2001 יהיו בקצה הנמוך של התחזיות, נוכח חולשת השווקים הפיננסיים וההאטה בשוק האמריקאי.
lt/pgt

ltpgt
אמריקן אקספרס מספקת שירותים פיננסיים מגוונים ושירותים הקשורים בנסיעות. ממוצריה הידועים ביותר - כרטיס האשראי אמריקן אקספרס והמחאות נוסעים בינ"ל. בישראל יש לחברה הסכם הפצה של כרטיסי אשראי עם בנק הפועלים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully