וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אבינועם גולן מציע למכירה את אחזקותיו במשרד הפרסום רבן גולני

1.4.2001 / 19:08

גולן מבקש למכור את 13.3% מניותיו בחברה לסוכנות הפרסום אינטרפאבליק שמחזיקה כיום 60% מהמשרד ו/או לשני השותפים הנוספים

נורית שר
ltpgt
אבינועם גולן, שותף במשרד הפרסום רבן גולני, מעוניין לעזוב את משרד הפרסום. גולן הציע למכירה את מניותיו לסוכנות הפרסום הבינ"ל אינטרפאבליק, אשר מחזיקה כבר היום ב-60% מהמשרד, ולשני השותפים האחרים עירית קופלר ורן רבן.
lt/pgt

ltpgt
גולן מחזיק היום ב-13.3% ממניות המשרד, בדומה לשני השותפים האחרים. גולן הצטרף למשרד לפני כ-5 שנים כשאז נקרא שמלוק רבן. שמלוק רבן הוקם ע"י שמלוק מחרובסקי ורן רבן, שהחזיקו כל אחד ב-50%. עם הצטרפותו של גולן למשרד החזיק כל אחד מהשותפים שליש מהמניות. בדצמבר 1998, עם כניסתה של עירית קופלר כשותפה למשרד, דיללו השותפים הוותיקים את אחזקותיהם לכדי כ-27% וקופלר עצמה החזיקה בכ-20%. לפני כשנתיים, עם עזיבתו של מחרובסקי את המשרד, השלימה אינטרפאבליק רכישת 60% ממשרד הפרסום.
lt/pgt

ltpgt
גולן מסר ל-TheMarker.com כי החלטתו לעזוב את המשרד נובעת מסיבות אישיות אותן אינו מעוניין לפרט בשלב זה, והדגיש כי עזיבתו אינה נובעת בשום אופן מסכסוך עבודה עם השותפים האחרים. לדבריו, הוא בוחן כרגע אפשרויות חדשות ובכל מקרה מעוניין להישאר בענף הפרסום. גולן הוסיף עוד כי בניגוד להערכות אחרות, אינטרפאבליק הראתה נכונות ועניין לרכישת אחזקותיו.
lt/pgt

ltpgt
קבוצת אינטרפאבליק שותפה גם ב-50% במשרד הפרסום מקאן קשר בראל, באמצעות מקאן אריקסון. כמו כן, קשורה הקבוצה גם למשרד הפרסום וינברג קרסו שמיר (באמצעות LOWE) .
lt/pgt

ltpgt
גולני טוען כי משרד הפרסום רבן גולני מחזיק כיום בתקציבים בסדר גודל של למעלה מ-20 מיליון דולר, הודות לתקציבים חדשים בהם זכה, ביניהם חלק מתקציב בזק 230011-MRQ היוקרתי, תקציב טפנוקים ועוד. עם לקוחות המשרד הנוספים נמנות גם חברות המזון שטראוס ועלית, חברת זוגלובק, טויס אר אס, מלונות דן, טמבור ומוטורולה ישראל.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully