וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנו של מקסוול: הטעות הגדולה ביותר שעשיתי היתה לעבוד עבור אבי

1.4.2001 / 21:01

בעקבות דו"ח ממשלתי שמתח ביקורת על חלקו של הבן בהתמוטטות אימפריית המדיה, בראיון ל"סאנדיי טיימס"

סוכנויות הידיעות
ltpgt
בנו של רוברט מקסוול, הבעלים המנוח של אימפריית המדיה הבריטית, אמר בריאיון ל"סאנדיי טיימס" כי הטעות הגדולה ביותר בחייו היתה שעבד עבור אביו. קווין מקסוול, 42, אמר את הדברים בעקבות דו"ח ממשלתי שמתח ביקורת על חלקו בהתמוטטות אימפריית המדיה, מירור גרופ, שהקים מקסוול האב.
lt/pgt

ltpgt
בעסקים המנוהלים על ידי משפחה, הוסיף מקסוול הבן, עולים ניגודי האינטרנסים עזים בין בני המשפחה לבעלי מניות חיצוניים, והדבר חושף את היחסים במשפחה ללחצים קשים ומיותרים. מקסוול אף התחייב בראיון כי לעולם לא ייתן לילדיו לעבוד יחד איתו.
lt/pgt

ltpgt
דו"ח של משרד המסחר והתעשייה הבריטי שבדק את האירועים שהובילו להתמוטטות מירור גרופ הגדיר את התנהגותו של קווין מקסוול בפרשה כ"חסרת הצדקה". מקסוול, שמעולם לא התחמק מאחריותו לקריסת אימפריית המדיה, אמר בסוף השבוע כי העובדה שחונך לראות את הבטחת המשך קיומה של האימפריה המשפחתית כערך "קדוש" גרם לו להעדיף את הנאמנות למשפחה על פני טובת עסקי המדיה של הקבוצה.
lt/pgt

ltpgt
עם זאת, טען מקסוול כי הדו"ח של משרד המסחר והתעשייה לוקה בחסר משום שהוא אינו מצביע על מקור הבעיות שגרמו להתמוטטות מירור גרופ. עוד אמר כי היו מספר בנקאים שחדלו בשלב כלשהו לספק לאביו ייעוץ מקצועי והחלו לנסות לסייע לו לקדם את מטרותיו האישיות.
lt/pgt

ltpgt
משרד המסחר והתעשייה טרם החליט אם לנקוט בצעדים נגד מקסוול ואחיו איאן, ולפסול אותם מלשמש כדירקטורים בחברות בריטיות. מקסוול כבר הודיע כי עם ינקט צעד זה, הוא יעתור נגד המשרד בבית המשפט האירופי לזכויות אדם.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully