וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מיזוג מדיה ותיקה-מקוונת: מו"ל המגזינים בריל צפוי לרכוש את אינסייד.קום תמורת כ-30 מיליון דולר

2.4.2001 / 9:21

החברה האם של בריל, פריימדיה, רכשה בשנה שעברה את About.com תמורת 700 מיליון דולר וספגה הפסדים

דפנה מאור
ltpgt
בריל מדיה, חברה בת של מו"ל המגזינים פריימדיה, צפויה להודיע על רכישתה של Powerful Media, הבעלים של אתר החדשות אינסייד.קום, תמורת כ-35-25 מיליון דולר. על העסקה דיווח היום "וול סטריט ג'ורנל", מפי מקורות מקורבים.
lt/pgt

ltpgt
סטיבן בריל, מייסד בריל מדיה, הוא גם מנכ"ל חברת מדיה סנטרל, חברה בת של פריימדיה, המו"ל של מגזינים רבים ושל אתר About.com. בעקבות הרכישה יהפוך אינסייד.קום לאתר הראשי של מדיה סנטרל, המתמחה במגזינים מקצועיים בתחום המדיה.
lt/pgt

ltpgt
רכישת אינסייד.קום מגיעה בעקבות אי הצלחתו של האתר הפופולרי של תעשיית המדיה למצוא מקורות הכנסה. הניסיון למכור תוכן מיוחד בתשלום למנויים התברר ככישלון. לאחר השלמת הרכישה ישנה אינסייד.קום את פניו, ויכיל מאמרים מתוך המגזינים והפרסומים השונים של מדיה סנטרל, למנויים בלבד.
lt/pgt

ltpgt
בין המשקיעים בחברה האם של אינסייד נמצא בנק ההשקעות גולדמן סאקס, אולם למרות שמו היוקרתי, הלך אינסייד בדרך מרבית הדוט.קום. בשנה שעברה ביצעה פריימדיה רכישת דוט.קום מתוקשרת ויקרה בהרבה: היא קנתה את אתר התוכן About.com תמורת 700 מיליון דולר, וספגה הפסדים כבדים בעקבות הרכישה, גם בתוצאותיה הפיננסיות וגם במחיר מנייתה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully