וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נשואה זנקס: לא רואים האטה בפעילות צ'ק פוינט; ההזמנות למוצרי האבטחה ממשיכות להיות גבוהות

2.4.2001 / 11:34

האנליסט דניאל מרון מותיר למניה המלצת "קנייה חזקה"; מוריד את מחיר היעד מ-105 ל-75 דולר - גבוה בכ-53% ממחירה בשוק

אילן מוסנאים
ltpgt
האנליסט דניאל מרון מנשואה זנקס מותיר את המלצת ה"קנייה חזקה" למניית צ'ק פוינט , ומקצץ לה את מחיר היעד לשנה הקרובה מ-105 דולר ל-70 דולר, עדיין גבוה בכ-53% ממחירה של המניה בנאסד"ק.
lt/pgt

ltpgt
עם זאת, מרון מציין כי הורדת מחיר היעד (למחיר המתבסס על מכפיל של 40 לרווח הצפוי, בהשוואה למכפיל הקודם של 60), אינה מעידה על תחזיות צמיחה נמוכות יותר או על ירידה באמון ביכולת החברה לעמוד בתחזיות לצמיחה של 60%-50% ברווחים, אלא נובעת מהערכה כי בשוק בו החברה פועלת היא לא יכולה להיסחר במכפיל השווה לצמיחה שלה.
lt/pgt

ltpgt
בנשואה זנקס מציינים כי בשלב זה החברה אינה מוצאת עדויות להאטה בפעילות החברה, וכי לחששות של המשקיעים מפני אזהרת רווח מכיוונה של צ'ק פוינט אין ביסוס.
lt/pgt

ltpgt
מרון מציין כי משיחות עם מספר ספקי שירותים, שהם מקטע השוק הצומח ביותר של החברה ושתורם כ-30 מהכנסותיה, עולה שאין הם רואים האטה במיקור-חוץ בתחום האבטחה, אלא שהתחום ממשיך לשגשג. בנוסף מציין מרון כי משיחות עם מפיצים רבים עולה כי ההזמנות למוצרי האבטחה ממשיכות להיות גבוהות מאוד.
lt/pgt

ltpgt
בנשואה זנקס מאמינים כי שוק האבטחה ממשיך להיות חזק על אף ההאטה בהוצאות על טכנולוגיה, מכיוון שמדובר בכורח לא יקר בהשוואה לסעיפים נוספים בהוצאות על טכנולוגיית מידע, ולפיכך נטה הרבה פחות ליפול קורבן לקיצוצים.
lt/pgt

ltpgt
בנשואה זנקס מציינים כי צ'ק פוינט ממשיכה להיות המניה המועדפת מבין המניות המסוקרות מכיוון שהיא ספקית האבטחה לרשתות הטובה בעולם, עם מותג חזק ונתח שוק גדול, ופועלת בתחום שלא נראה שייפגע מההאטה בתחום הטכנולוגיה.
lth5gt lthrgt
לצפייה בריכוז המלצות האנליסטים לחצו על הלינק "המלצות אנליסטים" שבראש העמוד
lthrgt
lth5/gt
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully