וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ביקוש שיא לפרסום ב-MTV במהלך חג הפסח

2.4.2001 / 11:59

זאת על רקע הירידה בביקושים בקרב זכייניות הערוץ השני

נורית שר
ltpgt
חברת IMH - International Media House, הנציגה המסחרית של תאגיד התקשורת Viacom בישראל, מסרה היום כי במהלך חג הפסח נרשם ביקוש שיא לפרסום בערוץ המוסיקה MTV.
lt/pgt

ltpgt
היקף הפרסומות הישראליות בחודש אפריל בערוץ זה מוערך במיליון שקל ומהווה מחצית מנתח הפרסום הכולל בערוץ (עלייה של 100% בהשוואה לימי חול). ישראל היא אחת מ-25 מדינות המתמודדות על חלון הפרסום ב-MTV.
lt/pgt

ltpgt
דן רון, מנכ"ל IMH, מסביר כי הסיבה לעלייה בביקוש נובעת מכך שבמחצית הראשונה של חודש אפריל הנוער נמצא בחופשת הפסח בבית, וכתוצאה מכך גדלים אחוזי הצפייה בערוץ MTV בממוצע בכ-30% בהשוואה לימי חול. בנוסף, נמתחות שעות צפיית השיא משבע שעות לעשר שעות ביממה.
lt/pgt

ltpgt
אצל זכיינות הערוץ השני המצב מעט שונה. מבחינה היסטורית תקופת החגים ידועה כתקופה "חלשה" בה יש ירידה בביקושים לפרסום, ירידה ברייטינג ועקב כך גם צניחת מחירים.
lt/pgt

ltpgt
אילן טוביהו, סמנכ"ל השיווק בטלעד, אמר ל-TheMarker.com כי המפרסמים למדו לנצל בתקופה זו את הנחת הזכייניות בגובה של בין 10% ל-15% והם מעלים בתקופה זו קמפיינים שלא היו חייבים להעלות לפני החג. "ביקושי השיא אצל הזכייניות נרשמים במארס אך מערב החג, אנשים כבר יוצאים לחופשה והקניות לחג הסתיימו ולכן ביקושי השיא יורדים".
lt/pgt

ltpgt
IMH - International Media House היא הנציגה המסחרית של תאגיד התקשורת וייקום בישראל, הכולל את ערוצי המוסיקה: MTV, VH1, VH1 CLASSIC, MTV EXTRA, M2, MTV BASE.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully