וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

וואלה משיקה אמצעי פרסום חדש באמצעות קמפיין של בנק אינווסטק

2.4.2001 / 13:50

האמצעי החדש מתומחר לפי חבילה שבועית ולא לפי חשיפות; עלות מודעה לשבועיים כ-24 אלף דולר

נורית שר
ltpgt
וואלה מדיה גרופ השיקה השבוע טכנולוגיית פרסום נוספת באמצעות קמפיין של בנק ההשקעות אינווסטק . הטכנולוגיה החדשה נקראת INNERSPOT, והיא למעשה מודעת פרסום בולטת שתמוקם במרכז כתבות התוכן והחדשות במדורים השונים באתר וואלה.
lt/pgt

ltpgt
הקמפיין הראשון שיעלה באמצעות האינרספוט הוא חלק מקמפיין כולל של בנק אינווסטק שהופק על ידי משרד הפרסום זרמון גולדמן. הדר גודלמן, שותף במשרד, מסר ל-TheMarker.com כי הקמפיין כולל שילוט חוצות, עיתונות ואינטרנט, כאשר מרביתו עולה בוואלה. וואלה מדיה גרופ ביצעה את רכישת המדיה גם באתרים אחרים. העלות הכוללת של הקמפיין כ-2 מיליון שקל והוא יימשך עוד כשלושה שבועות.
lt/pgt

ltpgt
המודעה החדשה בוואלה מתפרשת על חלון בגודל 250X250 פיקסלים שמופיע כחלק מה-LayOut של עמוד הכתבה. בראש המודעה הושם דגש כי מדובר במודעת פרסומת. הגולש אינו נדרש לצאת מהאתר המארח וכל הפעילות נעשית בתוך המודעה. מוצר דומה הושק בהצלחה לפני מספר שבועות באתר הבינלאומי CNET ובאתר תפוז הישראלי.

ה-INNERSPOT נתמך במערכת ניהול הפרסומות של החברה, ומאפשר למפרסמים לפלח את קהל המטרה ולקבל דו"חות מקוונים לניהול ובקרה של הפרסום שלהם. ארז פילוסוף, משנה למנכ"ל וואלה, מסר ל-TheMarker.com כי האינרספוט מתומחר לפי חבילה שבועית ולא לפי חשיפות. עלות מודעה לשבועיים - 24 אלף דולר.
lt/pgt

ltpgt
וואלה מדיה גרופ, מקבוצת וואלה תקשורת , עוסקת בשיווק ומכירת מדיה בערוצי תוכן צרים ורחבים באינטרנט, בערוצי פס רחב, ברדיו ובמכשירי קצה ניידים. בנוסף לאינרספוט משווקת החברה גם באנרים, חסויות (בחוזים ארוכי טווח) וכפטופים. ה-INNERSPOT משווק כמוצר פרימיום, באמצעות דיוור ישיר, ללקוחות נבחרים בוואלה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully