וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מפעל הפיס מעלה קמפיין תדמית חדש למותג חיש גד

2.4.2001 / 15:55

סמנכ"ל השיווק מעריך כי מכירות החיש גד יעמדו בעוד כשנה על למעלה ממיליארד שקל בשנה

נורית שר
ltpgt
מפעל הפיס יוצא בקמפיין תדמית חדש למותג חיש גד תחת הסיסמה: "חיש גד משחק לי את היום", המלווה בקליק אצבעות (אצבע צרדה). הקמפיין שיעלה לאוויר בעוד כשבועיים יציג גם את כרטיס "סיפתח" - כרטיס ההגרלה הראשון בסדרת "חיש גד - שחק לי את היום".
lt/pgt

ltpgt
מסע הפרסום יעלה באמצעות משרד הפרסום באומן בר ריבנאי ויכלול תשדיר טלוויזיה, תשדירי רדיו, מודעות עיתונות ופוסטרים בנקודות המכירה. דוברת מפעל הפיס סירבה למסור את התקציב הכולל של הקמפיין.

סמנכ"ל השיווק והפרסום של מפעל הפיס, דר' ישראל פלג, אמר כי מוצר החיש גד יתמקד מעתה ואילך בהנאה מהמשחק ובפרס ש"עושה לי את היום". הקמפיין נועד להדגיש את יתרון המיידיות שבמשחק חיש גד, בו בניגוד למשחקי הגרלה אחרים של מפעל הפיס, אין צורך להמתין להגרלה.

במפעל הפיס הוחלט כי הסיסמה הקודמת שליוותה את חישגד, "יצאת גדול", אינה הולמת אותו. פלג הסביר כי הסיסמה החדשה נועדה להדגיש מסר אחר: "על אף שזכייה בחיש גד אולי לא תשנה לאף אחד את החיים, היא בהחלט מספיקה בשביל לשנות את היום ומאפשרת להגשים חלומות קטנים ומפנקים".
lt/pgt

ltpgt
ד"ר פלג זכה לפני כמה שבועות בתואר "איש השיווק לחודש מארס" של איגוד המפרסמים. בין הנימוקים לבחירתו היתה האסטרטגיה השיווקית שהוא מוביל, המתבססת על החדרת מגוון של הגרלות חדשות, דרך הרחבה של צינורות הפצה ופרסום נרחב בכל סוגי המדיה.
lt/pgt

ltpgt
אסטרטגיה זו הביאה את מפעל הפיס להיקף פעילות כולל של 2.8 מיליארד שקל בשנת 2000, עם תחזית לעבור את קו ה-3 מיליארד ב-2001. פלג מסר אז ל-TheMarker.com: "אנחנו מעוניינים ש"החיש גד יגרד את הלוטו" - שהוא יהווה תחרות למוצר המוביל שלנו", אומר פלג. בנוסף, פלג העריך שמכירות החיש גד יחצו בעוד שנה את המיליארד שקל בשנה".
lt/pgt

ltpgt
הכרטיס החדש ייצא אל נקודות המכירה ב"השקה רכה" - במהלך מדורג יחד עם 10 כנסי משווקים בהשתתפות כ-2,800 זכייני מפעל הפיס. זו הפעם הראשונה שמפעל הפיס משיק כרטיס לדוכנים ויוצא בפרסום רק מספר שבועות מאוחר יותר.
lt/pgt

ltpgt
תשדיר הפרסומת מורכב מ-3 סצינות מהחיים שהופכות את האנשים המשתתפים בהם למאושרים ושמחים הודות לזכייה ב"חיש גד". בין המשתתפים - מעצב האופנה, גדעון אוברזון, שקודם לכן מעולם לא השתתף בפרסומות, שדרני הספורט מירי נבו ואלי אילדיס והדוגמנית איבונה קרוגליאק.

קרדיטים: במאי: גבי בבליוביץ, צלם: טובי הוכשטיין, מפיקה :מירי סלהוב וסמדר ספרו ועקנין, מנהל קריאייטיב: ירון תגר, קופי: עומר נוי, ארט: יהונתן בלידן, סופרווייזר: גדי חייט, תקציבאית בכירה: מירב עוז.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully