וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת הייעוץ האסטרטגי SPIN השקיעה 15 אלף דולר בבניית זהות תאגידית

2.4.2001 / 16:03

את תהליך המיתוג ליווה "סטודיו חליבה" האחראי לתהליכים דומים בחברות כמו גרטנר גרופ, רמקו וקבוצת מיומנה

שירות TheMarker.com
ltpgt
החברה לייעוץ אסטרטגי spin- public opinion shapers, שבבעלות יובל פורת וזיו ברנע, סיימה בימים אלו תהליך של זהות תאגידית (corporate identity) לאפיון שירותיה ומיתוג שמה בהשקעה של 15 אלף דולר.
lt/pgt

ltpgt
סמל החברה החדש הוא איש בחליפת עסקים המצויר בסגנון קומיקס של שנות החמישים. הסמל מופיע בפרסומי החברה כשפני האיש כלפי המתבונן ואת ידיו הוא מחזיק מאחורי גבו. מצדה השני של הנייר מופיע האיש כשבידיו רוגטקה.
lt/pgt

ltpgt
הדמות בוצעה על ידי המעצב אורי ער על פי רעיון של ברנע, מבעלי החברה. סמל החברה מייצג, לדברי בעלי החברה, הן את רעיון ה-SPIN - שינוי דעת הקהל מהשקפה אחת לאחרת, והן את סגנון פעולת החברה שהוא, לדבריהם, "אגרסיווי אך אלגנטי".
lt/pgt

ltpgt
את הלוגו והמותג עיצב "סטודיו חליבה" שעיצב בעבר את הזהות התאגידית של חברות כמו רמקו, קבוצת מיומנה, חברות ההיי-טק I.P.PLANET ,W.H. NETWORKS ,WANWAY, גרטנר גרופ ועוד. הסטודיו מעצב גם את מוספי ההיי-טק של עיתון "הארץ" וירחון "ביקיני" של עדי ברקן. בנוסף לאלו, חליבה מוציא לאור ומעצב את העיתון "42 מעלות".
lt/pgt

ltpgt
spin- public opinion shapers עוסקת במתן שירותי ייעוץ תקשורת וניהול קמפיינים ציבוריים ותקשורתיים בתחום העסקי ובתחום הפוליטי. Spin כוללת שלוש מחלקות: מחלקה כלכלית-עסקית, מחלקת קשרי ממשל ומחלקה העוסקת בכלכלה חדשה וחברות סטארט אפ.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully