וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ספיאנס תשלב את טכנולוגיית WebSphere של יבמ בפיתרון ה-eMerge שלה

2.4.2001 / 15:58

הפיתרון מיועד לסייע בחיסכון בעלויות פיתוח ולקצר את הזמן הנדרש להפקת ערך מפיתוחים

שירות TheMarker.com
ltpgt
ספיאנס אינטרנשיונל הודיעה כי היא מרחיבה את שיתוף הפעולה עם יבמ, ותשלב את תוכנת WebSphere של יבמ בשרת הטרנזקציות הארגוני eMerge שלה.
lt/pgt

ltpgt
שילוב זה יאפשר לארגונים בעלי מערכות מיחשוב ותיקות ממשפחות AS/390 ו-AS/400 - לנצל את הידע העסקי שאגרו, ולשלב אותו במערכת העסקים האלקטרוניים שלהם. הדבר מתוכנן להביא לחיסכון בעלויות פיתוח, לניצול מירבי של המודיעין העסקי הקיים ולהאצת הזמן הנדרש להפקת ערך מפיתוחים.
lt/pgt

ltpgt
סביבות מיחשוב גדולות הן בדרך כלל רב שכבתיות. סביבות אלה תומכות לרוב בשכבת טרנזקציות שצורכת משאבי מחשוב רבים. שכבות אלה נתמכות על ידי eMerge. שכבת התווך בה מתבצעת האינטראקציה עם המשתמש נבנית על ידי תוכנות שונות של יבמ. לכן, הרחבת שיתוף הפעולה של ספיאנס עם יבמ מרחיבה את הפתרונות אותם יכול eMerge לספק לארגונים.
lt/pgt

ltpgt
החוקים העסקיים ב-Sapiens eMerge מבטלים את הצורך ב"סקריפטים" או קודים שנכתבו בצורה ידנית. כך מתקבלים יישומי טרנזקציות פעילים, התומכים ביישומים קריטיים. גם מפתחים ללא ניסיון או בעלי ניסיון מועט יכולים ליישם במהירות יישומים מורכבים של עסקים אלקטרוניים.
lt/pgt

ltpgt
ספיאנס אינטרנשיונל הנסחרת בבורסת נאסד"ק היא ספקית בינלאומית של פתרונות תוכנה קריטיים, המפותחים ומיושמים במהירות עבור ארגונים גדולים ובינוניים. ספיאנס מציעה את פתרונותיה ושירותיה ללקוחות באמצעות ארבעה ערוצים עסקיים: אינטגרציית מערכות מידע, הסבות, מיקור חוץ ושירותי טכנולוגיות מידע. ערוצים אלה מאפשרים ללקוחותיה לשמר את ההשקעות בנכסי המידע שברשותם בעת
המעבר ליישומי מסחר אלקטרוני.

סאפיינס משרתת את לקוחותיה באופן ישיר או באמצעות שותפים עסקיים כמו IBM ,CSC ,KPMG ו-Cap Gemini.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully